Karakalem Aile Resmi
Bana Mutluluğun Resmini Çizebilir misin? Herkese selamlar; Mutlu bir aile tablosunun değeri paha biçilmezdir. Birçoğumuz sevdiklerimiz ile çektirdiğimiz fotoğraflara yıllar sonra baktığımızda ne derece kıymetli olabileceğini düşünmeden ve anlamadan o kadrajın içine gireriz. O an çok önemsemediğimiz o fotoğraf karesi, yıllar sonra karşımıza çıktığında kimi zaman mutlulukla, kimi zaman özlemle, kimi zamanda hüzünle bakarız… Fotoğrafta yer alan kişilerin yıllar içinde ne kadar değiştiğini, büyüdüğünü, yaşlandığını fark ederek şaşırır; kimi sevdiklerimizin de artık aramızda olmamasından dolayı hüzün duyarız. Kısaca Kendimiz ve fotoğrafta yer alan diğer sevdiklerimizin yıllar içindeki değişimine mutluluk, hayret ve hüzün ile karışık bir duygu ile bakarız. Her fotoğraf kişisel tarihimizdeki bir anın bir dönemin belgesidir. Özelikle kalabalık bir halde sevdiklerimiz birlikte çektirdiğimiz fotoğrafların üzerinden ne kadar çok yıl geçmişse o kadar çok kıymeti, önemi artar. Adeta şarap misali yıllandıkça değeri artar. Çünkü o fotoğraflar bizlerin hafızası sayılır ve onlar yok olduğunda hafızamızda silinmiş olur. Evet, eski fotoğrafların öneminden kısaca bahsi ettikten sonra geçelim bugünkü konumuza…
Karakalem Aile Resmi
Sevgili karakalem resim meraklıları için süper bir kara kalem çizimi paylaşacağız. Mutlu bir aile fotoğrafını karakalem çizilmiş mükemmel bir aile tablosuna dönüştürdük. Ve bu mükemmel sahneyi de siz değerli dostlarımızla paylaşmak istedik. Anne baba ve çocuklardan oluşan enfesi bir fotoğraf, Usta karakalem ressamlarımız tarafından bir sanat eserine dönüştürüldü. Bizde bu harika sahneyi ve çizimi sizlerle paylaşmak istedik. Bu tarz kara kalem siparişlerin çizimleri bizler için oldukça keyif verici olur. Sevdiklerinin karakalem resimlerini çizdirmek isteyen müşterilerimizin göndermiş oldukları aile fotoğraflarındaki o mutluluk halleri karakalem çizim süresi boyunca ruh halimize sirayet ederek o mutluluğu paylaşmamıza vesile olur. Uzun süren çizim süresi boyunca odaklanılan o fotoğraftaki o anın bizlerde bir parçasıymışız gibi o resmin içine girer ve o anı fotoğraftaki kahramanlar ile yaşamış oluruz. Bu sebeple sevdikleriniz ile birlikte çektirmiş olduğunuz o fotoğrafların karakalem çizimini yaparken bizlere de mutluluklarınızın bulaştığını belirtmek isteriz. Bu durumdan keyif ve mutluluk duyduğumuzu itiraf ederiz… Evet, bu sırrımızı da öğrendiğinize göre artık karakalem resim siparişlerinizi yollarken güler yüzlü, bol kahkahalı mutluluk fışkıran fotoğraflarınızı bizlere yollayın. Yollayın ki bizde o uzun sürelerimizi alan karakalem siparişlerinizi hazırlarken keyif alarak ve zevkle çizimimizi hazırlayalım. Öyle asık suratlı, hüzünlü fotoğraflarınızı göndererek bizimde canımızı sıkmayın:) 

Şimdi birazda iş konuşalım. İnternet sitemiz üzerinden %100 müşteri memnuniyeti garantili, karakalem portre sipariş alımları son hızla devam etmektedir. Karakalem portre çizimleri beğenme garantilidir. Memnun olmadığınız çizimler için ücret iadesi yapıyoruz. Sevdiklerinize sürpriz yapmak ve onları mutlu etmek istiyorsanız, yapacağınız işlem çok kolay. İnternet sitemiz üzerinden veya WhatsApp üzerinden bizlere, sevdiğiniz kişilerin çözünürlüğü yüksek, kaliteli fotoğraflarını gönderiyorsunuz. Bizde benzetme garantili karakalem resimlerini çizerek, Çizimleri korunaklı bir şekilde adresinize gönderiyoruz. Eşinizin dostunuzun kısacası tüm sevdiklerinizin yıllarca unutamayacağı ve sergilemekten gurur duyacakları harika karakalem çizimler vaat ediyoruz. Siz de portreresim.com’un mutlu müşterilerinden biri olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Nazım Hikmet’in Saman Sarısı şiirinde Abidin Dino’ya “Bana mutluluğun resmini yapabilir misin?”sorusuna cevaben yukarıda yayınladığımız karakalem çizimi gösterebiliriz.Yeni bir karakalem konulu yazı da daha buluşmak dileğiyle.. Hoşça kalın...

Yorum Gönder Blogger

 1. Çizim harika görünüyor acaba 5 kişilik bir portre karakalem çizimi için ücretiniz ne kadardır whatsapp hattından mesaj attım dönüş yaparsanız sevinirim.

  YanıtlaSil
 2. Çizimlerinize bayıldım gerçekten. Hepsi birbirinden güzel ve çok gerçekçi çizimler. Buna harcadığınız emeklerin fazlasını alırsınız umarım... Harikasınız!

  YanıtlaSil
 3. Alınabilecek en güzel hediye bence çizim harika bayıldım emeğinize sağlık süpersiniz:)

  YanıtlaSil
 4. Teşekkürler portreresim. Sayenizde doğum gününde kız arkadaşıma çok özel bir hediye verdim.Tekrar tekrar teşekkürler.

  YanıtlaSil
 5. Beyza nur SarıkayaPerşembe, Ağustos 30, 2018

  İnternet sitenizde yağlı boya Resim için sipariş alınmıyor sanırım. Internet sitenizi bayağı bir araştırdım ama Yağlı boya resim çalışması göremedim. Sadece karakalem resim siparişi alıyorsunuz Öyle değil mi?

  YanıtlaSil

 
Top