Türken Şoray Karakalem Resim
Türk sinema tarihinin gelmiş geçmiş en güzel ve en büyük oyuncularından biri olan ve sinema hayatı boyunca hep zirvede kalmayı başarmış oyuncularından biri, Türk sinemasının”Sultan” lakaplı oyuncusu Türkan Şoray, portre resim.com a ikinci defa konuk oluyor. Daha önce de internet sitemizde sultanımızın “Selvi Boylum Al Yazmalım” filmindeki o efsane bakışı, karakalem olarak resmedilmiş ve internet sitemizde gururla yayınlanmıştı. Bu defa yine O nevi şahsına münhasır, meşhur Türkan Şoray bakışlarından biri daha karakalem resmedilerek internet sitemizde yayınlamaktan mutluluk duyuyoruz. Dramadan komediye rol aldığı bütün filmlere adeta damgasını vurmuş ve Türk halkının en sevdiği isimlerden biri olmayı başaran bir isimdir Türkan Şoray. Rol aldığı filmler de canlandırdığı “Güzel, utangaç, ulaşılamaz ve kırılgan” kadın profilini her daim beyaz perdeye mükemmel bir şekilde aktarmış, bu şekilde zihinlere kendisini kazımayı bilmiştir. Portreresim. com ailesi olarak bizde filmlerde bizlere mükemmel bir şekilde geçirdiği o güzel duygular ve hisler için kendisine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ve kendisine nice sağlıklı, huzurlu, mutlu seneler geçirmesini diliyoruz. İyi ki varsın Türkan Şoray.

Türkan Şoray'ın örnek resimde çizilen karakalem portresi, “Eskitme” denilen bir yöntem ile hazırlanmıştır www.potreresim.com, zaman ve fırsat buldukça, Türk sinemasının en çok sevilen isimlerinin karakalem portre çizimlerini internet sitesi üzerinden yayınlanacaktır. Sadece Türk sinemasının değil, Türk halkının da en çok ilgi ve alaka gösterdiği isimlerin karakalem portrelerini yayınlamaya çalışacağız. 
Türken Şoray
İnternet sitemiz üzerinden %100 müşteri memnuniyeti garantili, karakalem portre sipariş alımları son hızla devam etmektedir. Karakalem portre çizimleri beğenme garantilidir. Memnun olmadığınız çizimler için ücret iadesi yapıyoruz. Sevdiklerinize sürpriz yapmak ve onları mutlu etmek istiyorsanız, yapacağınız işlem çok kolay. İnternet sitemiz üzerinden veya WhatsApp üzerinden bizlere, sevdiğiniz kişilerin çözünürlüğü yüksek, kaliteli fotoğraflarını gönderiyorsunuz. Bizde benzetme garantili karakalem resimlerini çizerek, Çizimleri korunaklı bir şekilde adresinize gönderiyoruz. Eşinizin dostunuzun kısacası tüm sevdiklerinizin yıllarca unutamayacağı ve sergilemekten gurur duyacakları harika karakalem çizimler vaat ediyoruz. Siz de portreresim.com’un mutlu müşterilerinden biri olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Yeni bir karakalem konulu yazı da daha buluşmak dileğiyle.. hoşça kalın...
karakalem resim sipariş

Yorum Gönder Blogger

 1. Gördüğüm En güzel karakalem Türkan Şoray resmi Olmuş. Tebrik ederim. Valla Harikasınız. En kısa zamanda karakalem resim siparişi vereeceğim.

  YanıtlaSil
 2. Her noktasıyla mükemmel bir çizim çıkarmışsınz ortaya elinize sağlık nişanlım ile olan fotoğrafımızın çizimi için sipariş verdim merakla bekliyorumm

  YanıtlaSil
 3. Hayranı olduğum insanın süper bir karakalem çalışması... Çizimlerinize hayran kaldım. İnsan böyle bir yeteneği kıskanmıyor değil açıkçası. :)

  YanıtlaSil
 4. Emeğinize sağlık çizimleriniz gerçekten harika. Elleriniz dert görmesin!!!

  YanıtlaSil

 
Top