karakalem portre sipariş

Kişiye Özel Portre Karikatür

Siz hayal edin, biz karikatürünüzü çizelim. En uygun fiyatlarla karikatür siparişi portreresim.com'da. Tek kişilik ve iki kişilik karikatür çizimi yapılır.

Kişiye Özel Karikatür
Merhaba; sevgili portre resim ziyaretçileri. Bu gün bizleri oldukça mutlu eden ve sizlerinde memnun olacağına inandığımız bir haberi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Şimdiye kadar portre resim sitemize sadece karakalem portre siparişleri verebiliyordunuz. Ancak siz değerli müşterilerimizden gelen yoğun talepler üzerine internet sitemize artık karikatür siparişi de verebileceksiniz. Karakalem portre çizimlerinde kalitemiz konusunda ödün vermediğimizi siz değerli müşterilerimiz biliyorsunuz. İnternet sitemiz üzerinden bize ulaşan “portre çizim siparişleri ”nin her biri en itinalı ve en kaliteli olacak şekilde çizilip hazırlanır. Karakalem portre çizimimizi de ki bu kalite anlayışımız karikatür çiziminde de aynen devam ettireceğimizi siz değerli müşterilerimiz duyururuz. Bu konudaki prensiplerimizden kesinlikle ödün vermeyiz. Karakalem portre çiziminde iddialı olduğumuz kadar Karikatür çiziminde de oldukça idaalıyız . Bu konuda öyle iddialı, çizim ekibimize öyle güveniyoruz ki; bütün Karikatür çizimlerinde müşteri memnuniyeti garantisi veriyoruz. Karikatür çizimi de müşteri memnuniyeti garantisi vermemizin altında yatan sebep Karikatür çizim ekibimizi kendi alanlarında profesyonel işinin ehli çizerler olmasıdır. Karikatürist arkadaşlarımızın çizimleri bizleri olduğu kadar sizleri de şaşırtacak ve hayretler içinde bırakacağından eminiz. Bu konuda lafı fazla uzatmaya İsterseniz karikatür hakkında merak edilebilecek bazı sorular için birkaç bilgi paylaşalım.
portre karikatür sipariş
Karikatür Sipariş
Önce “Karikatür nedir?” sorusundan başlayalım. Karikatür; Ele aldığı konuları komik ve alaycı yönleri ile ele almaya çalışan, çoğu zaman iğneleyici ve hiciv etme amacı güden, çarpıtılarak sunumunun yapıldığı resim sanatına karikatür denir. Karikatürde çizimi yapılan nesne veya kişinin en göze batan fiziksel veya karakteristik özellikleri ön plana çıkarılarak veya abartılarak, güldürmek veya hicvetmek maksadıyla çizimi yapılır. Karikatürde amaç çizimi yapılan kişinin fiziksel görüntüsüyle alay etmek değildir. Kısaca bu şekilde tanımını yapabileceğimiz karikatür ilk olarak ne zaman ortaya çıktı? 
portre karikatür siparişi
Tek Kişi Karikatür
Bu sorumuzada kısaca cevap verecek olursak. Türkçemize Fransızcadan geçen karikatür sözcüğü İtalyanca caricare kelimesinden türetilmiştir. Caricare kelimesi de İtalyancada sorumlu tutmak yüklemek anlamına gelen bir kelimedir. Dolayısı ile karikatür için anlam yüklenmiş resim denebilir. Peki Karikatür kelimesi yazılan kaynaklar içinde ilk önce ne zaman kullanıldığını da yazacak olursak. Karikatür kelimesi İlk defa 1716 yılında Sir Thomas Brown’un kalem aldığı Christian Morals adlı eserinde geçmiş bir kelime olarak kayıtlara geçmiştir. Bilinen en eski Karikatür örneklerini ünlü ressam Leonardo da vinci tarafından verilmiştir. Ünlü ressam insanları gözlemleyerek onlara ait belirli kusurları çizimlerinde abartarak kullanmış, bu çizimler karikatür sanatının ilk örnekleri olarak kabul görmüştür. Günümüzde karikatür geniş olarak yapılan, hemen hemen her ülkede okuyucusu ve hayranı bulunan, düzenli olarak dergiler veya kitaplar halinde satılabilen bir sanat dalıdır. Günümüzde özellikle siyasi ve sosyal yergi amacı güden karikatürler çok yaygındır.
karikatür siparişi
Karikatür Sipariş
Bugüne kadar sevdiklerinize birçok şekilde hislerinize tercüman olacak hediyeler sundunuz. Kabul! Hepside birbirinden özel ve güzeldi. Şimdi size güzel bir teklifimiz var. Bu defa sevdiklerinizi oldukça şaşırtacak ve mutlu edeceğine inandığımız hem çok özel hem de oldukça orijinal bir hediye sunmaya var mısınız? Sevdiklerinize onların karikatürlerini çizdirip hediye olarak sunmanızı şiddetle öneriyoruz. Bu şekilde bilindik o klişe hediyelerden de kurtulmuş olacaksınız. Bunun için yapmanız gereken sadece bizlere, sevdiklerinize ait yakın plan çekilmiş ve mümkünse o inci tanesi dişlerinin ortaya çıktığı gülümser bir vaziyetteki fotoğraflarını yollamak olacak. Karikatürünü çizdireceğiniz kişinin o en bilindik, en karakteristik halini veya ne şekilde çizdirmek istiyorsanız bize yazarak belirtiyorsunuz, bizde sevdiklerinizi sizin istediğiniz şekilde karikatürlerini çiziyoruz. Bizleri karikatür çizimi konusunda istediğiniz gibi yönlendirebilirisiniz. Sevdiklerinizi kılıktan kılığa sokabilecek, onları her durumda çizip gösterecek yetenekte karikatüristlerimiz var! 
karikatür çizdirmek istiyorum
Çift Kişilik Karikatür
Siz hayal edin biz çizelim! Yazımızda karikatürün abartı ve mizah sanatı olduğunu belirtmiştik. Sizlerde sevdiklerinizin karikatürlerini çizdirtmek istediğinizde ilk önce onların en karakteristik yönlerini düşünün. (Mesela cimrimi, bonkör mü, sinirlimi, esprilimi bunun gibi) Veya çok ön plana çıkmış hobilerini düşünerek te başlayabilirisiniz. Mesela araba tutkunu bir sevdiğinizden bahs ediyorsak son model bir araba ile çizilmiş bir karikatürü onu bir hayli mutlu edebilir. Bu arada bayanlara küçük bir tüyo verelim Sevdiğiniz bir erkeğin karikatürünü çizdirmeyi düşünüyor ve bu sevdiğiniz kişi futbol meraklısı bir erkekse düşünmeden onu bir futbol sahası içinde röveşataya pozisyonuna kalkmış, topu filelere gönderirken ve tuttuğu takımın forması içinde çizilmiş bir karikatürü ona hayatının en güzel hediyesi olarak gelecektir. Böylesi çizilmiş bir karikatürünü iş yerinde masasından veya evinde duvarından indirmeyeceğine garanti veriyoruz. Dönüşecektir. Şimdide erkeklere küçük bir tüyo verelim. Bayan bir sevdiğinizin karikatürünü çizdirirken bir şarkıcı veya podyumdaki bir manken (miş) gibi çizdirmeleri şiddetle tavsiye edilir. Sakın kız arkadaşımı obur, şişman burnu büyük çizdirmeye kalkmayın. Zira bu dünyada öyle bir bayan yok:) Bunlara dikkat edilirse hiçbir sorun olmadan hediye süreci tamamlanır:)

Sevgili ziyaretçilerimiz bugün sizlere www.portreresim.com üzerinden artık karikatür siparişi verebilenciğiniz bilgisini paylaşmış olduk. Tekrar altını çizmekte fayda görüyoruz<. Karikatür çizimlerimizi kesinlikle müşteri memnuniyeti garantili olarak çizilecektir. Müşteri memnuniyeti bizim vazgeçemeyeceğimiz yegane standardımızdır. Bunu tekrar tekrar üzerine basa basa belirtiyoruz. Şimdi müşteri memnuniyeti demişken bizlerin harika çizimler yapabilmesi için Müşterilerimizin de üzerine düşen bazı sorumluluklar var. Şimdi yeri gelmişken bu konuya değinelim.

Karikatür siparişi vermeden önce bilmeniz gerekenler:

 • İlk şartımız:Resmini göndereceğiniz kişinin resmi yakın plan çekilmiş ve yüz hatlarının net ve belirgin olması ilk şartımız.
 • İkinci şartımız: Resmini göndereceğiniz kişinin resmi yakın plan çekilmiş ve yüz hatlarının net ve belirgin olması buda ikinci şartımız ilkiyle aynı olduğunu biliyoruz. Sadece bizim için ne kadar önemli bir ayrıntı olduğunu göstermek açısından yineledik:)
 • Üçüncü şartımız: Karikatürünü çizdireceğiniz kişinin mümkünse cepheden yani iki kulağının da görünebildiği:) ve yüzünün güldüğü bir fotoğraf göndermeniz. Karikatürde asık surat hiç hoş olmuyor zira.
 • Düğün salonlarındaki gibi yan yana dizilmiş boydan çekilmiş resimleriniz ne olur albümünüzde kalsın. Boydan çekilmiş resimler göndermeyiniz.
 • Son şartımız ise karikatür çizimi için öne sürdüğümüz şartlar karakalem portre çizimi için de geçerlidir. 
 • Lütfen DİKKAT: Sipariş vermeniz halinde, karikatür çizimleri özel çerçevesi içerisinde adresinize gönderilir.
Şimdilik yazacaklarımız bunlar. Tekrar görüşmek üzere kalın sağlıcakla.

YORUMLAR

BLOGGER: 2
 1. kız arkadaşımın karikatürünü çizdirdim, çok şirin ve güzel bir karikatür oldu. Sevdiklerine hoş bir süpriz yapmak istiyorsanız hiç düşünmeden karikatür siparişi verebilrisiniz. Karikatürist çok yetenekli bence.

  YanıtlaSil
 2. İbrahim DemirtaşÇarşamba, Ekim 04, 2017

  Karikatür sipariş verdim. Çok memnun kaldım. Tavsiye ederim

  YanıtlaSil
Yorumunuz denetlendikten sonra yayına alınacaktır. İlginize teşekkür ederiz.

Ad

adım adım resim dersleri,4,Adriana Lima,1,ağız nasıl çizilir,1,Ahmet Kaya,1,Al Pacino,2,anne resmi,1,anneler günü hediyeleri,2,Anneler günü hediyesi,3,araba nasıl çizilir,1,Aragorn,1,Arnold Schwarzenegger,1,atatürk,2,atatürk resmi,1,ayak nasıl çizilir,1,Babalar Günü Hediyesi,1,babaya hediye,1,bayan portre resimleri,3,bebek portre resim,2,bebek resim çalışmaları,2,Ben Stiller,1,Brad Pitt,1,Bruce Willis,1,Cem Yılmaz,1,cem yılmaz resimleri,1,Clint Eastwood,1,Cristiano Ronaldo,1,Cüneyt Arkın,1,çizilmiş anne resmi,1,çocuk portreleri,2,Daniel Craig,1,didier drogba,1,dişler nasıl çizilir,1,doğum günü hediyesi,2,el nasıl çizilir,1,Elijah Wood,1,Emrah,1,en güzel portre resimler,2,en güzel portre resimler.,1,erkek arkadaşa hediye,1,erkek portre,5,eskiz,1,evlilik yıldönümü hediyesi,1,farklı hediye,1,fatih terim,1,Frodo Baggins,1,göz çizim tekniği,1,göz nasıl çizilir,1,gül nasıl çizilir,1,güzel karakalem resimler,2,hangi malzemeler gerekli,1,hediye,1,Hızlı Portre resim,9,hızlı portre resim.,2,hızlı portre resim. kara kalem resim,1,Jack Sparrow,1,Jason Statham,1,jim carrey,1,Johnny Depp,1,kadın resimleri,1,kadir inanır,1,kalem nasıl tutulur,1,Kaliteli kara kalem resimler,2,Kaliteli karakalem resimler,4,kalitelir portre resim,1,Kara kalam Portre Resim,4,kara kalem,17,kara kalem çizilmiş resimler,1,kara kalem nasıl çizilir,1,kara kalem portre çizdirmek,1,kara kalem portre resimler,2,kara kalem resim,12,kara kalem resimler,2,karakalem,12,karakalem aile resmi,1,Karakalem angelina jolie,1,karakalem atatürk,1,karakalem bayan resmi,1,karakalem bebek resimleri,2,karakalem çalışmaları,5,karakalem çay bardağı,1,karakalem çizimi,1,karakalem çizimleri,3,karakalem çocuk resimleri,3,Karakalem Demet Özdemir,1,karakalem dersleri,2,karakalem el çizim teknikleri,1,karakalem elma nasıl çizilir,1,karakalem erkek resimleri,2,karakalem göz çizimi,1,karakalem ile ayak çizim,1,karakalem ile çizilmiş bebek resimleri,1,karakalem ile çizilmiş çocuk resimleri,1,karakalem ile çizilmiş resimler,2,karakalem ile el çizimi,1,karakalem ile köpek resmi nasıl çizilir,1,karakalem kız kulesi,1,karakalem köpek resimleri,1,Karakalem portre,12,karakalem portre çizdirmek,1,karakalem portre fiyatları,1,karakalem portre resim,9,karakalem resim,40,karakalem resim çalışmaları,21,karakalem resim çizdirme,1,karakalem resim çizdirmek,10,karakalem resim çizmek,3,karakalem resim dersleri,9,karakalem resim fiyatları,2,karakalem resim kadın resmi,1,Karakalem resim malzemeleri,1,Karakalem resim nasıl çizilir,15,karakalem resim nerede çizdirilir,1,karakalem resim sipariş,10,karakalem resim teknikleri,1,karakalem resim Türken Şoray,1,karakalem resim yaptırma,1,karakalem resim yaptırmak,1,karakalem resimler,10,karakalem resimleri,1,karakalem sipariş,3,karakalem sitesi,1,karakalem şener şen,1,karakalem ünlü portre resimleri,3,Karakalem ünlü resimleri,28,karakalem yaptırma,1,karakalemle araba nasıl çizilir,1,karakalemle çizilmiş bayan resmi,1,karakelem resim,2,karikatür,1,karikatür çizdirmek,1,karikatür çizimi,1,karikatür fiyatları,1,karikatür sipariş,1,karikatür yapan site,1,kedi,1,kedi resimleri,1,kemal sunal,1,kenan imirzalıoğlu,1,Kıvanç Tatlıtuğ,1,kolay köpek resmi çizmek,1,köpek resmi nasıl çizilir,1,kuzey güney,1,Leonardo di caprio,1,Lionel Messi,1,Mel Gibson,2,meyve resmi çizmek,1,Mükemmel Karakalem Resimler,1,Mükemmel portre resim çizmek,1,müşteri yorumları,1,Orhan Gencebay,1,örnek karakalem resimler,1,özel hediye,1,özel hediyeler,2,portre,6,portre çizdir,11,Portre Çizimleri,1,portre kara kalem resim,1,Portre Karakalem Resim,1,portre resim,36,portre resim çalışmaları,1,portre resim çizdirmek,1,portre resim çizmek,2,portre resim nasıl çizilir,2,portre resim sipariş,4,portre resim.,2,portre resimler,1,portre sipariş,2,portre ünlü resimleri,6,portre yaptır,10,portremi çiz,8,Profesyonel Karakalem Portre Resim,2,profesyonel karakalem resim,9,Profesyonel Karakalem Resimler,1,resim,8,resim çalışmaları,5,resim çizdir,11,resim çizdirmek,2,resim çizimi,2,resim çizimleri,2,resim çizme,1,resim çizmek,4,Resim çizmek için araç gereçler,1,Resim çizmenin faydaları,1,resim çizmeyi öğrenmek,1,resim çizmeyi öğrenmek istiyorum,2,resim dersleri,11,resim fiyatları,1,resim için kağıt kalem yapımı,1,Resim malzemeleri,2,resim nasıl çizilir,3,resim sanatı,1,Resim Sipariş,12,resim teknikleri,1,Ressam olmak,1,rıdvan dilmen,1,Robert De Niro,1,Rusell Crowe,1,sevgililer günü hediyesi,1,Sevgiliye hediye,9,sevgiliye yılbaşı hediyesi,1,Son Samuray,1,su damlası nasıl çizilir,1,Sylvester Stallone,1,tarkan,1,Tatar Ramazan,1,Tom Cruise,1,tom hanks,1,türkan Şoray,1,Türken Şoray Resmi,1,uygun fiyat portre resim,9,ünlü kişiler,1,ünlü resimleri,11,Ünlülerin resimleri,8,videolu anlatım,1,Viggo Mortensen,1,vin diesel,1,Will Smith,1,William Wallace,1,yağlı boya,1,yağlı boya portre resim,1,yağlı boya resimler,1,yılbaşı hediyesi,1,yılmaz erdoğan,1,Zeki Müren,1,
ltr
item
Karakalem Portre Resim Sipariş: Kişiye Özel Portre Karikatür
Kişiye Özel Portre Karikatür
Siz hayal edin, biz karikatürünüzü çizelim. En uygun fiyatlarla karikatür siparişi portreresim.com'da. Tek kişilik ve iki kişilik karikatür çizimi yapılır.
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjtFegvflH6xR8XG62y-PwTuLwhIf-1_VOLKkLKgNsfpf3OfnF3pw81jcgCvF79sIC7B8FitmAF2zZewWVxEcB_J75J2rE5DMHNB6pTbkeJ-fq4MdNzcFfnFrMjnFVN6Lmuq5ujCZBk9wU/s320/Kisiye_ozel_karikatur.jpg
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjtFegvflH6xR8XG62y-PwTuLwhIf-1_VOLKkLKgNsfpf3OfnF3pw81jcgCvF79sIC7B8FitmAF2zZewWVxEcB_J75J2rE5DMHNB6pTbkeJ-fq4MdNzcFfnFrMjnFVN6Lmuq5ujCZBk9wU/s72-c/Kisiye_ozel_karikatur.jpg
Karakalem Portre Resim Sipariş
https://www.portreresim.com/2016/10/kisiye-ozel-portre-karikatur.html
https://www.portreresim.com/
https://www.portreresim.com/
https://www.portreresim.com/2016/10/kisiye-ozel-portre-karikatur.html
true
7427361433362727629
UTF-8
Yazılar Yükleniyor Not found any posts Tümü Devamı Cevapla Cevabı iptal et Sil By Ana Sayfa SAYFA POSTS Tümü Tavsiye Edilen Etiket ARŞİV ARA Tüm Konular İsteğinizeuygun gönderi bulunamadı DÖN Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzt Sal Çar Per Cum Cts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Oca Şub Mar Nis May Haz Tem Ağu Eyl Eki Kas Ara Şimdi 1 Dakika Önce ago $$1$$ Dakika Önce 1 Saat Önce $$1$$ Saat Önce Dün $$1$$ Gün Önce $$1$$ Hafta Önce 5 Haftadan Eski Takipçiler Takip BU PREMIUM İÇERİK KİLİTLİ ADIM 1: Bir sosyal ağda paylaşın ADIM 2: Sosyal ağınızdaki bağlantıya tıklayın Tümünü Kopyala Tüm Kodu Seç Tüm kodlar panonuza kopyalandı Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy İçerik tablosu