Karakalemle çizilmiş kadın resmi
Bu yazımızda çok değerli bir müşterimizin kendi rızası ve isteği doğrultusunda hazırlamış olduğumuz güzel bir karakalem resim çalışmasını paylaşmak istiyoruz! Bu arada yeri gelmişken vurgulamakta yarar görüyoruz; biz portre resim olarak özel yaşamın gizliliği prensibine sıkı sıkıya bağlıyızdır. Ve bu yüzden de asla ve kat'iyen bize sipariş olarak verilmiş bir çizimi portreresim.com'dan paylaşmayız! Çünkü, karakalem çizimlerimiz tamamen müşterilerimize özel siparişlerdir ve müşterilerimizin özel hayatıdır. Dolayısıyla da kendi özel yaşamlarını ilgilendiren bir resim çalışmasını herkese açık bu platformdan paylaşmamız kesinlikle uygun değildir. Konumuza dönecek olursa, saçları rüzgarda savrulmuş ve üzerindeki kot ceketle birlikte mükemmel bir uyum gösteren harika bir resim çalışmasını sizin beğeninize sunmak istedik! Anlamlı bir bakışla poz vermiş karakalem bayan portre resmi! Bu çalışmamızı sipariş eden değerli müşterimiz, kız arkadaşına doğum günü hediyesi olarak bu çalışmamızı armağan etmiş. Bence de harika bir hediye!

Bayanların kalbine dokunmak, bazen çok kolaydır. Ama çoğu zaman oldukça zordur. Çünkü son derece hassas ve narin olan bayan kalbine uzanan yol bir o kadar da çetrefilli ve karmaşıktır. Diyebiliriz ki kadınların kalbini kazanmak için dikenli güllere de katlanmak gerekir:) Ama bu yaşamı hem çok karmaşık; hem çok güzel, daha da önemlisi çekilebilir kılan tüm kadınlara yüzlerce kere teşekkür ediyorum:) Eğer bir bayanın kalbine dokunmak istiyorsanız atacağınız her adıma oldukça dikkat etmelisiniz. Zira dikenlerle dolu bu yolda bir tarafınızı kanatabilirsiniz!! Bu yolu geçmeyi başaranlar, yani o kalbe bir kere ulaşanlar bir daha asla o kalpten çıkarılmazlar. Bir bayanın kalbine ulaşmanın en kısa, en kestirme yollarından biri de şüphesiz ki Ona değerli ve özel olduğunu hissettirecek hediyeler almaktan geçer. Bütün bayanlar hediye almaktan hoşlanır! Dolayısıyla bir kadının gönlüne ulaşmanın en kestirme yolu özel bulduğunuzu Ona her defasında hissettirebileceğiniz hediyeler vermekten geçer. Aslına bakarsanız milyonlarca yıldır bu kaide şekil veya form değiştirmiş olsa da temel anlamda hiç değişmedi! Buradan çıkartılacak sonuç ise, bu özellikli durum sonsuza kadar da bu şekilde devam edecektir:) Evet sevgiliye veya bayan eşe verilebilecek hediye, klasik hediyelerden sıyrılan bir hediye ise, işte o zaman hedefi tam on ikiden vurdunuz demektir. Klasik hediyeler diyoruz zira bunların neler olduğunu zaten biliyorsunuz. İşte sizlere sevgilinize verebileceğiniz ve kesinlikle klasik hediye olmaktan çok öte son derece orijinal bir hediye! Sevgilinize, annenize, veya eşinize kendisini hediye etmeye ne dersiniz?

Yaşamınızı özel kılan O değerli varlığa birebir benzetilmiş karakalem resmini yaptırarak hediye edebilirsiniz. Bayanlara Özel Karakalem Portre Resim sevgilinize, annenize veya eşinize verilebilecek en değerli ve kalıcı hediyelerden biri olacaktır. Çizimlerimiz uzman karakalem ressamları tarafından yapılıyor ve yüzde yüz benzetme garantisi ile çiziliyor. Çizimler son derece titizlikle yapıldığı bazen çizim sürecinin uzamasına sebep olabiliyor. Sizde sevgilinizin veya eşinizin karakalem resmini profesyonel ressamlarımıza çizdirerek onu mutlu edebilirisiniz. Özel günlerinizde mesela sevgililer günü, doğum günleri hatta yıldönümlerinizde de bayan sevgilinize sürpriz yapmayı düşünüyorsanız karakalem portre resim tam aradığınız bir sürpriz olma özelliği taşıyor. Deneyin ve görün! Karakalem portre siparişlerinizi bize en erken üçgün önceden vermenizi öneririz. Zira daha erken sürelerde çizim isteklerini maalesef geri çevirmek durumunda kalıyoruz. Karakalem resim Siparişlerinizi lütfen bu durumu göz önünde bulundurarak veriniz

Yorum Gönder Blogger

  1. Bayanda Çok Güzel Karakalem çizimde çok güzel :)))

    YanıtlaSil
  2. Harika Olmuş. Karakalem resim bence budur.

    YanıtlaSil
  3. Her noktasıyla mükemmel bir çizim çıkarmışsınz ortaya elinize sağlık

    YanıtlaSil

 
Top