anne resmi kara kalem
Merhaba sevgili dostlarımız. Bu günkü yazımızın konusunu anneler gününe ayırdık. Anneler günü ilk olarak Amerika birleşik devletlerinde ortaya çıktı. Anna Jarvis 1908 yılında annesinin vefatından sonra kişisel olarak başlattığı anma ve kutlama yaklaşımı kısa sürede bütün dünyaya yayıldı ve bu özel gün bütün dünyada her yıl mayıs ayında kutlanır oldu. 2016 yılında ise anneler günü 8 Mayıs pazar günü kutlacanak Aman bu tarihi bir kenara not edin ve sakın unutmayın. Bizde portreresim.com Ailesi olarak bütün annelerin anneler gününü en içten dileklerimizle kutlarız. Anneler günü her ne kadar anneler hediye istemeseler de yıl boyunca en çok hediye bekledikleri günlerin başında anneler günü gelir. Bu yüzden hediyenin en değerlisini hak eden fedakâr annelerinize, anneler günü hediyelerinin en güzelini ve en özelini sunmaya özen göstermeliyiz. 

Bizleri bu yaşa getirene kadar üzerlerimizde sonsuz emekleri bulunan annelerimiz anneler günü hediyesi olarak ne alsak azdır. Aslında 8 mayıs pazar günü ellerini öpüp, "Anneler Günün Kutlu Olsun Canım Anneciğim..." destek dahi, mutlu olacaklarına eminiz. Çünkü onların en değer verdiği varlıkları evlatlarıdır. Ama yinede yılda sadece 1 gün kutladığımız bu özel günde annelerimize çok daha fazlasını yapmak ve bütçemiz ölçüsünde en özel ve en güzel anneler günü hediyesini vermek boynumuzun borcu olmalıdır. Portreresim ailesi olarak anneler gününde annelere verilecek en özel hediyenin annenizin kendi karakalem portresi olacağınız düşünüyoruz. Karakalem yapılmış annenizin portresi, eminiz ki annenizi oldukça mutlu edecektir. Bu yıl yani 2016 yılı anneler gününde bir değişiklik yapmaya ne dersiniz. 

Bu defa annenize mutfak robotu alacağınıza daha sıcak bir hediye olarak özenle çizilmiş karakalem portresini hediye etmenizi öneriyoruz. Karakalem resim çiziminde iddialıyız. İster sadece annenizin karakalem resmini çizdirebilr, İsterseniz annenizle çektirdiğiniz en güzel resminizi bize yollarsınanız o resmi karakalem resim olarak ölümsüzleştirebiliriz. Çizdiğimiz karakalem resminiz anneniz evinin duvarından hiçbir zaman indirmeyecek. portrersim.com ailesi olarak tekrar bütün annelerin anneler gününü bütün kalbimizle kutlarız. Hoşça kalın
annelere hediye

Yorum Gönder Blogger

  1. Rahmetli Anneanneme çok benziyor bu teyzenin çizimi. Allah rahmet eylesin. Elinize sağlık

    YanıtlaSil
  2. Çok güzel fotoğraf gibi. Elinize sağlık

    YanıtlaSil
  3. Emeğinize sağlık çizimleriniz gerçekten harika. Elleriniz dert görmesin muhteşemsiniz..

    YanıtlaSil

 
Top