Babaya Hediye
En Baba Hediye Karakalem Portre Resim

Bu hayatta sırtınızı güvenle yaslayabileceğiniz, her derdinizde yanınızda olmaya çalışan ve en önemlisi de size olan sevgisinde asla şüphe duymayacağınız kaç kişi bilirsiniz? Muhtemelen bir elin beş parmağını geçmez! Yine çok büyük bir ihtimalle sayacağınız kişiler arasında "Babam" kelimesi mutlaka ki geçecektir. Çünkü, "Baba" demek, fedakarlığın, merhametin ve evlat sevgisinin ta kendisi demektir. Şimdi ufukta Babalar Günü belirlemeye başladı! Yaklaşan Babalar Gününde, Sevgili babanıza layık, değerli ve özel bir Babalar Günü Hediyesi almak istiyorsanız, sizin için sadece profesyonelce hazırlanmış mükemmel bir karakalem portre resim yapabileceğimizi söyleyebiliriz!

Bu yıl Babalar Günü 15 Haziran 2014 pazar günü kutlanacak! Herkes şu günlerde harıl harıl İnternet, alış veriş merkezleri gibi çeşitli mecralarda Biricik Babası için, en güzel Babalar Günü hediyesi araştırıyor! Peki siz ne hediye alacağınıza ya da yaptıracağınıza bir karar verdiniz mi? Eğer hala Babalar Günü için net bir hediye kararınız yoksa, size harika bir teklifimiz olacak! Değerli Babanızın en güzel, en yakışıklı çıktığı fotoğrafı bize gönderin, en kısa (2-3 iş günü) sürede adresinize kargo yapalım! Portre resim siparişinizi tek kişi olarak verebileceğiniz gibi, 2, 3 hatta 4 kişi olarak da verebilirsiniz! Bize göre karakalem portre, Sevgili Babanıza bugüne kadar vereceğiniz en anlamlı, en orijinal ve en etkileyici Babalar Günü Hediyelerinden biri olacaktır. Sizden tek istediğimiz, bize göndereceğiniz fotoğrafın net, kaliteli ve detaylarını görebileceğimiz bir fotoğraf olmasıdır!  

Karakalem Portre Resim Siparişi nasıl vereceğiniz konusunda detaylı bilgi almak istiyorsanız, lütfen bu linke göz atınız! 

Yorum Gönder Blogger

  1. Çizimlerinizin nerdeyse hepsini inceledim. Gerçekten özellikle bazılarına bayıldım. Babalar gününde kesinlikle sizden babamın portre çizimini isteyeceğim. Sağlıcakla...

    YanıtlaSil
  2. Çok güzel. Çok Beğendim

    YanıtlaSil

 
Top