Yağlı Boya Portre Resim
Merhaba portreresim.com takipçileri! Öncelikle, bugüne kadar sitemize göstermiş olduğunuz ilgiye ve teveccühe sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz! Sizlerin yoğun ilgisi sayesinde, portreresim.com ekseninde her geçen gün çığ gibi büyüyen bir aileye sahip olduk! Bu başarıdaki en önemli pay sahibi tartışmasız sizlersiniz! Tekrar tekrar siz değerli dostlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunmak istiyoruz! İyi ki varsınız, iyi ki bizimlesiniz! Şimdi, sizlere müjdeli bir haber vermenin zamanı geldi! Bundan böyle sitemizde sadece karakalem portre resim olmayacak, aynı zamanda yağlı boya portre resimlere de yer vereceğiz! Yani artık göndereceğiniz fotoğrafları, dilerseniz karakalem resim olarak çizdirebileceğiniz gibi, aynı zamanda mükemmel bir işçilik ile yağlı boya olarak da çizdirebileceksiniz! Yağlı boya portre resim projemizi biraz gecikmeli de olsa nihayet hayata geçirebildik! Eh işte! Atalarımızın dediği gibi; "Geç olsun Güç Olmasın!" Yağlı boya portre resim çizimi, sitemizin şu ana kadar ki en önemli eksikliğiydi! Şükürler olsun ki, bu eksikliği işinin ehli uzman ressam arkadaşlarımız ile gidermiş olduk! Bundan sonraki adımımız ise, sitemiz bünyesinde karikatür çizebilecek ressamlar bulmak! Bu konuda da bir gelişme ve ilerleme olursa, elbette ki ilk olarak siz değerli dostlarımızı haberdar edeceğiz! Bizi tanıyan dostlarımızdan zaman içerisinde çeşitli yapıcı eleştiriler alıyorduk!

Bu eleştiriler içerisinde müsaadenizle bir kaç tanesine yer vermek istiyoruz; Örneğin; "Neden yağlı boya portre resim çizmiyorsunuz?", "Kara kalem portre resim de çok iyi ama, ben eşimin resmini yağlı boya olarak çizdirmek istiyorum","Sevgilime doğum günü sürprizi yapacağım ama, kara kalem resim istemiyorum! Yağlı boya portre olsun istiyorum","Acaba yağlı boya manzara resimleri yapıyor musunuz?","Köpeğimin resmini yağlı boya çizdirmek istiyorum. Ama sitenizde yağlı boya resim ile ilgili bir kategori bulamadım!" Zannedersek, yağlı boya resim projemizi hayata geçirmiş olmakla artık en azından bu tip bir eksiklik yaşamamış olacağız! Bundan böyle sitemizden, ister eşinizin, ister Anne-Babanızın- İster kocanızın, ister bebeğinizin resmini yağlı boya resim olarak çizdirebilirsiniz!

Yağlı Boya Portre Resim Nasıl Çizdirebilirim?

Yüz tamamen size ait olacak şekilde, kendinizi nasıl hayal edersiniz ya da ne şekilde görmek istersiniz? Örneğin son döneme damgasını vurmuş ve hanımların ayıla bayıla izledikleri Muhteşem Yüzyıl'daki "Hürrem Sultan" gibi olmak ister misiniz? O'nun gibi havalı, Osmanlı motifleri taşıyan şahane kıyafetler içerisinde gerçek bir Osmanlı Sultanı gibi? Yukarıda yer alan yağlı boya çalışmamızda bir müşterimiz, kendisini "Hürrem Sultan" gibi görmek istedi ve biz değerli müşterimizin bu ricasını kırmadık! Nasıl güzel bir yağlı boya çalışması olmuş öyle değil mi? 

Belki de siz kendinizi Hollywood starları gibi görmek istiyorsunuz? O halde hangi yıldızı, hangi kıyafetler içerisinde seçtiyseniz, öncelikle Photoshop'ta yüzünüzü o ünlünün yüzünün yerine koyuyoruz ve bu resmi kabul etmeniz halinde, artık yağlı boya resim çalışmamıza başlıyoruz!

Ne bir Osmanlı Sultanı ne de bir Hollywood Starı, ben kendim gibi olmak istiyorum diyorsanız, O halde bize yüksek çözünürlükte bir adet fotoğrafınızı gönderiyorsunuz ve sizi olduğunuz gibi Yağlı Boya Tuvaline yansıtıyoruz!

Yağlı Boya Portre Resim Ne Kadar Sürede Çiziliyor? Siparişimi Ne Zaman Teslim Alabilirim?


Göndereceğiniz resmin niteliğine ve seçeceğiniz tuval boyutlara göre yağlı boya resim çizme süresi değişebiliyor! Özellikle sürecin hızlı ilerlemesi için, göndereceğiniz fotoğrafın yüksek kalitede olmasına özen göstermenizi rica ediyoruz! Belki bu yağlı boyu çalışmasını kendiniz için çizdireceksiniz, belki de sevdiklerinize doğum günü hediyesi, sevgiliye hediye, eşinize evlilik yıl dönümü hediyesi, yılbaşı hediyesi olarak armağan edeceksiniz! Takdir siz değerli dostlarımızın Ancak, yağlı boya portre resim çizdirmekle aslında o kadar orijinal bir hediye seçiyorsunuz ki, bu yüzden hem yapılan işin kalitesi, hem de hediyenizin daha kısa zamanda tamamlanabilmesi için göndereceğiniz fotoğrafın kalitesi son derece önemli!

Yağlı Boya Resim Çizdirmenin Fiyatı Ne Kadar?

Yağlı boya resim, takdir edersiniz ki karakalem resime göre (Tuval, fırça, yağlı boya ve en önemli çalışma zamanı) daha maliyetli ve daha pahalı bir dal! Bu sebeple portrenizi yağlı boya çizdirmek, daha detaylı bilgi edinmek ve fiyat almak için lütfen bizimle iletişime geçin! 

Bize buradan ulaşabilirsiniz: İletişim

Yorum Gönder Blogger

 
Top