Karakalem Resimler
Portre Resim Çalışmalarına Tam Gaz Devam...

Merhaba Portreresim.com dostları! Bol bol kara kalem resim örnekleri ile, hem bu konuda hevesli olan sevgili resim dostlarını teşvik etmek, hem de protreresim.com sitesini resim anlamında zenginleştirmek istiyoruz. İşte son yaptığımız resim çalışmaları. Sizlere en son kara kalem resim çalışmamızı gururla sunuyoruz! Bu çalışmamızın yayınlanmasına müsaade eden sevgili müşterimize de sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz! Bildiğiniz gibi portreresim.com sitesi olarak, siz değerli dostlarımıza daha iyi hizmet verebilmek adına, bundan böyle yağlı boya portre çalışmalarına da başladığımızı duyurmuştuk! Dileyen müşterilerimiz buradaki linkten yağlı boya resim siparişlerini verebilirler; Portre Sipariş

Diğer resim çalışmalarımızı ve galerimizdeki diğer portre çalışmaları görmek için lütfen menüde yer alan Ana Sayfaya butonuna tıklayın! Bir sonraki resim çalışmamızda daha görüşebilmek umuduyla, sağlıkla ve mutlulukla kalın!

Portre Resim

Karakalem çalışmaları
Diğer Resim Çalışmalarımızı Görmek İçin Ana sayfaya dönebilirsiniz.

Yorum Gönder Blogger

  1. Fotoğraf kalitesi düşük olursa çizimi etkilermi acaba ?

    YanıtlaSil
  2. Çizimin kaliteli olması için fotoğrafın kalitesinin yüksek olması gerekmektedir... Sonuçta Ressam gördüğünü çizer. Ne kadar ayrıntı görürsek o kadar çok detay çizilir.

    YanıtlaSil

 
Top