sevgiliye hediye
Ufukta 14 Şubat Sevgililer Günü var! Tüm diğer özel günlerde olduğu gibi, sevgililer gününde de insanların kafasında "Acaba bugüne özel ne hediye alsam?" soruları oluşur! "Portreresim.com" kara kalem portre resim sitesi olduğu için, bize göre sevgiliye en güzel sevgililer günü hediyesi portre resimdir! Bizden daha farklı bir hediye önerisi beklemiyordunuz sanırız:) Hatta bu savımızı daha da ileri taşıyıp, tartışma başlatacak bir iddiada bulunuyoruz: Sevgililer Gününde, sevgiliye kara kalem portre resimden daha orijinal bir hediye olamaz! Farklı bir hediye önerisi olan varsa bir adım öne çıksın:) Şaka bir yana gerçekten de sevgilinize 14 Şubat'ta güzel bir hediye sürprizi yapmak isterseniz, kara kalem portre resim, sevgiliye hediye fikirleri içerisinde en güzel olanı! Çünkü, diğer potansiyele hediye seçenekleri tamamen makine ürünü şeyler ve herkesin birbirine hediye edebileceği türden klasik armağanlar! Oysa ki, bir karakalem portre resim de, tamamen el emeği, göz nuru, yani insan emeği vardır! Portre resim bir sanattır! Şayet sizi ikna edebildiysek ve sevgilinize sevgililer günü hediyesi olarak portre resim çizdirmeye karar verdiyseniz, bunun için yapmanız gereken şeyler çok basit! Bize en az 2 ya da 3 iş günü öncesinden çizdirmek istediğiniz fotoğrafı gönderiyorsunuz! Sizinle hemen iletişime geçiyoruz ve bu fotoğrafın çizime müsait olup olmadığını söylüyoruz! Hemen ardından işe koyuluyor ve karakalem çalışmamızı en kısa sürede tamamlıyoruz! Sonra size bu çalışmamızı e-mail atıyoruz! Onaylamanız veya beğenmeniz halinde, belirteceğiniz adrese kargo yapıyoruz!

Yorum Gönder Blogger

 1. sevgililer günü için sevgilime kara kalem resim çizdirdim. Gerçekten harika bir çizim bana geldi. Siparişimden çizimin elime ulaşamasına kadar herşey harikaydı. teşekür ederim.

  YanıtlaSil
 2. Çok hoş bir karakalem çalışması olmuş

  YanıtlaSil
 3. Rüstem KargünSalı, Ekim 31, 2017

  Sevgililer günü için şimdiden nasıl bir hediye hazırlayacağıma karar verdim. Sevgilimin karakalem resmini çizdireceğim. Çizimleri görünce bu kararı verdim. Belki daha önce davranırım. Ama öğrenci hali .))) Paramı biriktirip sizden karakalem portre siparişi vereceğim. Saygılar

  YanıtlaSil
 4. Valla çizimler bir harikaaa

  YanıtlaSil

 
Top