Karakalem Resim
Karakalem Resim Çizdirmek için özel bir internet sitesi mi arıyorsunuz? Öyle ki, belki karakalem portre resim olarak yaptırmak istediğiniz fotoğraf, siz de çok özel hatırası olan bir fotoğraftır. Bunun için de bu resmi çizebilecek en iyi karakalem sitesine ulaşmak istiyorsunuzdur. Aslında bu konuda çok haklısınız' Belki bu karakalem çalışması sizden, O özel kişiye hediye olarak gidecektir ve bu yüzden mükemmel bir çalışma bekliyorsunuz. İnternet üzerinen online sipariş verebileceğiniz bir çok resim sitesinin bulunduğunu siz de keşfetmişsinizdir zaten.

Bir çok sitede referans olabilecek resim çalışmaları ana sayfada ya da resim galeri sayfalarında zaten var. Bu çalışmalara göz atıp, size göre hem kalite olarak, hem de fiyat açısından en iyi olan siteye karar kılacak ve bu çizimi bu siteye yaptıracaksınız. Size naçizane olarak tavsiyemiz; karakalem resim hediyesi en orijinal ve en anlamlı hediyelerden biridir. Bu sebeple hediyenizin tabiri caiz ise mundar olmasını istemiyorsanız, iyice emin olmadan karakalem siparişinizi vermeyiniz.
resim çizdirmeki,karakelem çizim
Çünkü bizim başımıza gelen bir sıkıntımızı sizlerle paylaşmak istiyoruz; Kendi çalışmalarımızın internet üzerinen karakalem portre sipariş alan bir kaç sitede yayınlandığına şahit olduk. Bu insanları yanıltmaya ve kandırmaya yönelik çok insanlık dışı bşr durum. Ayrıca bizlerinde tüm çalışmalarına karşı çok büyük bir saygısızlık ve emek hırsızlığı. 

Sırf bu emek hırsızlarına karşı, maalesef istemeyerek yapmış olduğumuz bütün karakalem portre çalışmalarımızın üzerine "Portreresim.com" reklamını koymak durumunda kaldık. Sakın yanlış anlaşılmasın, elbette ki, internet sitesi üzerinden oldukça kaliteli ve başarılı işler çıkartan çok saygı değer arkadaşlar mutlaka vardır. Onları tenzih ediyoruz. Ancak, İnternet ortamında klavye arkasına sığınıp, insanları kandırmaya çalışan sahtekarların olduğunu da unutmamak gerekir.

Saygı ve Selamlarımızla. www.portreresim.com

Yorum Gönder Blogger

  1. Adamın gözlüğü gerçek gibi çizilimiş. Markası ne acaba:)))

    YanıtlaSil

 
Top