karakalem portre çizimi
Portre Resim Çizdirmek mi istiyorsunuz?

İnternet üzerinden portre resim siparişi vermek isteyen kişiler, genellikle ve haklı olarak, bu sitenin resim çalışmalarına ilk önce göz atmak isterler. Bunun şöyle gerekçeleri vardır; Birincisi resim siparişi verilecek site, acaba işinin iyi yapan bir site mi? Çünkü, belki bu sipariş, kişinin sevgilisi için özel bir hediye içindir ve hediyenin en iyi şekilde olması istenir. Ya da belki bir babalar günü, anneler günü veya öğretmenler günü hediyesidir. Bu yüzden yapılacak için, olabilecek en profesyonel şekilde çıkması istenir. Bundan emin olmak için, site içerisinde bir güzel sörf yapılır. Resim sitesi içerisindeki varsa galeriler gezilir. Hangi çalışmalar yapılmış ve nasıl yapılmış bunlara bakılır! Ünlülere ait karakalem resimler orijinallerine ne kadar benzemiş bunlar incelenir. Bu konuda tatmin edici çalışmalar varsa, site birinci aşamadan geçmiş sayılır. İkincisi ve diğer önemli husus ise, çizdirilecek portre resmin fiyatıdır. Acaba bu siteye karakalem resim siparişi verilmek istenir ise, bu hizmetin bedeli ne kadardır? Doğru ya' para kolay kazanılmıyor ve ücret karşılığında bir iş yaptırılıyorsa bu işin olabileek en uygun fiyata ve en kaliteli şekilde olması istenir. 

Portre resim siparişi ile ilgili olarak, bizdeki işleyiş nasıl?

Biz portreresim.com olarak, siz değerli ziyaretçilerimize pazarlamacı mantığı ile yaklaşmayız. Bu yüzdendir ki, bize portre resim siparişinizi ilettiğinizde, sizden hemen bu hizmetin bedelini talep etmeyiz. Amacımız ilk önce sizin güveninizi kazanmaktır. Bize ilk önce çizilecek fotoğrafınızı gönderirsiniz. Biz bunu olabilecek en iyi ve en profesyonel şekilde çizer size e-mail atarız. Resimde kusur mu buldunuz, beğenmediniz mi? Oalde yapacak bir şey yok, canınız sağ olsun deriz. Bunun için sizden tek bir kuruş bile talep etmeyiz. Çünkü önceliğimiz sizin güveninizi kazanmak, memnuniyetinizi görmek ve son olarak ise mutluluğunuzu sağlamak. Sizin bu çizimler neticesinde mutlu olduğunuzdan emin olduktan sonra ancak, sizden bu hizmetimizin bedelini talep ederiz.

Bu arada, sevgili müşterimizin iznini aldıktan sonra, bu karar kalem portre resim çalışmamızı bu yayınımızda kullandık...Herkese iyi günler dileriz.

Karakalem Portre Resim Çizimleribilgi@portreresim.com
Sipariş Formu

Yorum Gönder Blogger

  1. Emeğinize sağlık çizimleriniz gerçekten harika. Elleriniz dert görmesin!!!

    YanıtlaSil

 
Top