karakalem resim çalışmaları
Sizden Gelen Resimler "Onur Hepoğlu" Karakalem Resim Çalışmaları...

Sevgili dostumuz Onur Hepoğlu'nun yeni bir çalışması daha. Türk sinemasının sultanı Türkan Şoray'ın Onur Hepoğlunun kaleminden çok güzel bir çizimi. Bu karakalem çalışması ile tekrar bizden kocaman bir alkışı hak etti. Sevgili arkadaşımız Onur'un bize yolladığı ikinici bir çalışma bu. Bu sayfayı Onurun Köşesi diye ayırsak hiç fena olmaz değil mi?.Sevgili Onurun bundan böyle gönderdiği bütün çalışmaları Bu sayfadan yayınlayacağız.Sevgili Onur Bey, elinize kolunuza sağlık. Yeni çalışmalarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz. Evet, daha yazdıklarımızın mürekkebi kurumadan Onur Hepoğlu arkadaşımızdan karakalem resim bombardımanı devam ediyor.:) Bu gidişle Onur Bey mesleğimizi elimizden alacak.:) Şaka bir tarafa elleriniz dert görmesin sevgili Onur Bey. Bize karakalem resimlerinizle ziyafet çektirdiniz. Eminiz resim sanatına ilgi duyan herkes yeni yayınlanan bir resmi eleştirel bir bakışla şöyle bir süzüp yeryer eleştirip yeryerde beğenerek bir fikir oluştururlar. Bu oldukça keyif verici bir durumdur.sürekli yeni çizilmiş karakalem resimler görmek karakalem resime merak duyan her insanın isteğidir. Yeter ki yeni karakalem resimler görelim.

Teşekkürler Onur! Yeni Karakalem Çalışmalarını Bekliyoruz! 


karakalem ile çizilmiş resimler

Kara Kalem ile Çizilmiş Ayakkabı Resmi

Sevgili dostumuz Onur Hepoğlu kardeşimiz bugünü de pas geçmedi ve bizlere yeni çalışması olan spor ayakkabı kara kalem çizimini yolladı.Yolladığınız bu kara kalem resim oldukça profesyonel bir çalışma ellerinize sağlık Onur Bey.

karakalem resimler

Sevgili Onur Hepoğlu kardeşimizin diğer bir karakalem çalışması da; bizim sitemizde kar akalem çizimine yer verdiğimiz yaşayan efsane isim Clint Eastwood ustanın portre çalışması.

karakalem resimler

Sizden gelen resim çalışmaları

karakalem resimler


karakalem resim çalışmalarıü,
  

                                                   Sevgili Onur'dan taptaze iki çizim birden...
Sevgili dostumuz Onur Hepoğlu'nun bize yolladığı karakalem çizimlerini sitemizde yayınlamaya devam ediyoruz.Ancak şimdi sevgili merak edenler için sevgili dostumuz Onur Hepoğlu kardeşimizden biraz bahs edelim isterseniz.Kimdir Onur Hepoğlu ?kendi kaleminden okuyalım.
    Merhabalar... Ben 1983 Manisa doğumluyum. Liseyi Manisada, üniversiteyi Yalovada okudum. Seracılık ve süs bitkileri yetiştiriciliği teknikeriyim. Önceden bir çok kısa ve uzun vadeli iş deneyimlerim oldu, ama şu anda kpss ye hazırlanıyorum. Günlük hayatta mütevazi bir insanım. Resime çocukken merak sardım. Hatta acemi olarak çok uğraştım. 12 yaşlarında yaz okuluna gittim ve resim yeteneğim orada açığa çıktı. Sonradan kendi kendime bir şeyler karaladım ve hocalara danıştım. Bu işi devem ettirmemi önerdiler. Şu anda bu konuda araştırma ve kendimi geliştirme dönemindeyim.   
    Hayat boyu başarılarınızın devamını dileriz Sevgili Onur Hepoğlu.Lütfen çalışmalarınızı bizden esirgemeyin.                                                             
Sen de gönder karakalem çalışmalarını "Sana Özel" bir başlık altında yayınlayalım

Resim Meraklıları! Sizin de bu sitede yeriniz var! Gönderin Karakalem ya da yağlı boya resim çalışmalarınızı, resim sayısına göre ayrı bir başlık açıp sitemizde yayınlayalım!

Yorum Gönder Blogger

  1. Merhaba ben Ali fuat Cebesoy okulunda okuyorum. Karakalem resim çizmeye çok meraklıyım. Evde kendimce çizdiğim resimlerim var. Sizin sitenize bende göndermek istiyorum. Acaba bana bu konuda yardımcı olabilrimisiniz?

    YanıtlaSil
  2. Merhaba Ceren,
    Tabiki; memnuniyetle karakalem çizimlerini yayınlamak isteriz.Üstelik bundfan mutluluk duyarız. Yapman gereken çizimlerini bilgi@portreresim.com adresine yollamak olacaktır. Çizimlerin elimize ulaşır ulaşmaz yayınlarız. Sadece senden ricamız çizimlerinin fotoğrafını çekerken doksan derecelik dik bir açıyla çekmen olacak. Ayrıca fotoğraf ışığına da dikkat edersen seviniriz. Başka sorun olursa cevaplamaktan mutluluk duyarız. Kal sağlıcakla

    YanıtlaSil

 
Top