Portre Resim çalışmaları
Herkesi saygı ve sevgi ile selamlıyoruz. Bildiğiniz gibi www.portreresim.com sitesi, gerçek anlamda bir karakalem portre resim sitesidir. Gerçek bir karakalem sitesidir diyoruz çünkü, bize portre resim sipariş veya iletişim bölümünden ulaşan bazı değerli ziyaretçilerimiz, sitemizdeki karakalem portre resim çalışmaları üzerinde, Photoshop ve benzeri resim düzenleme programları ile herhangi bir oynama olup olmadığını soruyorlar. Aslına bu sorunun sorulmuş olması bile, işimizi ne kadar iyi yaptığımızın bir belgesidir. Çünkü o kadar kaliteli ve profesyonelce karakalem resimler sunuyoruz ki, zannedersek bazı ziyaretçilerimiz bunun ancak ve ancak bir bilgisayar tarafından oluşturulmuş olabileceğini düşünüyorlar:) Şunu hemen belirtelim ki; Sitemiz içerisinde var olan karakalem resimler, gerçek el emeği ve göz nuru ile çizilmiş resimlerdir. Resim kağıdı üzerinde herhangi bir bilgisayar programı veya resim düzenleme programı ile kesinlikle bir oynama veya düzenleme söz konusu değildir. Karakalem resim çizmek için sadece resim kağıdı, resim kalemi, silgi dışında başka hiçbir malzeme kullanmıyoruz.

Karakalem ile Çizilmiş Resimler
Önemli Açıklama: Sitemize ait ve kendi el emeğimiz ile oluşturmuş olduğumuz ünlülere ait karakalem portre resim çalışmaları, karakalem bebek resimleri, karakalem çocuk resimleri gibi orijinali tamamen bize ait olan çalışmalarımız, tarafımızdan izin alınmadan ve kaynak gösterilmeksizin bazı İnternet sitelerince yayınlanmış olduğunu üzülerek görüyoruz. İnternet mecrasının "eser sahibini korumak" anlamında henüz yasal zeminde eksikliklerinin olduğunu zaten biliyoruz. Ancak bu boşluğu fırsat bilen bazı sahtekarlar, işi o kadar abartmış durumdalar ki, sadece bize ait karakalem resim çalışmalarını çalmış olmakla kalmıyorlar, kendi yazmış olduğumuz metinleri bile almaktan haya etmiyorlar. Bu anlamda işin şirazesi fazlası ile kaçmış durumda. Biz bu duruma önlem almak için bundan böyle karakalem resim çalışmalarımızın içerisinde şeffaf yazılar eklemeyi uygun gördük.

Sitemizde yer alan karakalemresim çalışmaları ve bu çalışmalar için yazılmış olan yazıların telif hakları www.portreresim.com sitesine aittir. Eserlerimizin izin alınmadan kopyalanması ve/veya kullanılması "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası"na göre suçtur. Sitemiz içerisinde yayınlanan karakalem çalışmaları ve yazılan makaleler için büyük bir emek verilmektedir. "Yayıncı" veya "Kaynak" belirtmeden, izin alınmadan yapılan emek hırsızlığına karşı herkesi duyarlı olmaya ve adaletli davranmaya davet ediyoruz. Sitemizden kopyalanan içerik, sitemiz kaynak gösterilmeden yapılmış yayınların tespiti halinde yasal yollara başvurma hakkımızın saklı olduğunun bilinmesini isteriz.

bilgi@portreresim.com

Sipariş Formu

Yorum Gönder Blogger

  1. Çizimleriniz bir harika. Sizleri yürekten tebrik ederim. Müthişsiniz.

    YanıtlaSil
  2. Çizimlerinizi inceledim özellikle bazılarına bayıldım kesinlikle sizden ablamın portre çizimini isteyeceğim çok beğendim emeğinize sağlık..

    YanıtlaSil
  3. Ben kara kalem resim çizdirmek istiyorum uzun zamandır gezdim resim çizdirme fiyatları hakkında bilgi alabilir miyim bir de sipariş versem ne zaman adresime gönderirsiniz?

    YanıtlaSil

 
Top