Masumiyetin resim kağıdına yansımış hali; Bebek Portre Resimleri


Sizleri en son karakalem resim çalışmamız olan Karakalem Bebek Resmi ile selamlamak istiyoruz. Çizmekten en fazla keyif aldığımız resimler, itiraf etmemiz gerekirse bebeklere ait karakalem resimlerdir. Çünkü o masum ve hayatı anlamaya çalışan bakışları, o dudak yapısını, mini minnacık elleri ve omuzları boş bir resim kağıdına yansıttığınızda, ortaya inanılmaz güzel karakalem eserler çıkıyor! Böylesine sevimli ve şirin karakalem resim çizmek kimin hoşuna gitmezdi ki? Örnekte gördüğünüz bu bebek portresini çizerken inanılmaz bir keyif aldık! Umarız siz de beğenmişsinizdir. Lütfen siz de bebekler ile ilgili yapmış olduğunuz karakalem resim çalışmalarınızı bizimle paylaşınız. Çizmiş olduğunuz bebek portre resim çalışmalarını bize gönderin, buradan yayınlayalım.

Son dönemde sitemiz içerisinde, daha çok ünlülere ait karakalem resim çalışmalarımızı sizlerin beğenisine sunmuştuk. Daha sonra fark ettik ki, o kadar resim çizmiştik ama, içerisinde bebeklere ait karakalem çalışmalarının olmadığını, bunun bir eksiklik olduğunu düşündük! Hemen kollarımızı sıvadık ve hem bu eksikliği bir nebze de olsa telafi etmek, hem de çizmekten inanılmaz derecede keyif aldığımız bebek karakalem portrelerinden bir örneği sizlerin karşısına çıkartmak istedik.

Bebek Karakalem Resim Çalışması


bebek portre resimleri - bebek resim çalışmalarıbilgi@portreresim.com

Sipariş Formu

Yorum Gönder Blogger

 1. Bebek çizimleri gerçekten çok çok güzel. Emeğinize saygı duyuyorum.

  YanıtlaSil
 2. Abi bu ne yaaa harika :)))

  YanıtlaSil
 3. Çizimlerinize hayran kaldım. İnsan böyle bir yeteneği kıskanmıyor değil açıkçası muhteşemsiniz..

  YanıtlaSil
 4. Alınabilecek en güzel hediye bence çizim harika bayıldım emeğinize sağlık süpersiniz:) Sipariş verirken gönderilen resim nasıl olmalı bilgi verir misiniz acaba sipariş vermek istiyorum daa..

  YanıtlaSil

 
Top