Fatih Terim
"İtalyanların bir atasözü vardır..."

Karakalem ünlü resim çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu sefer de objektiflerimizi Pardon! Kara kalemimizi spor dünyasına çevirdik. Bakalım siz bugünkü portre resim çalışmamızı beğenecek misiniz? Evet! Karakalem Ünlü Resimleri galerimize Galatasaray'ı UEFA kupası şampiyonu yapan, Milli Takımımızın kötü talihini değiştiren ve şuan halen Galatasaray'ın teknik direktörlüğünü yapan Sayın Fatih Terim'i dahil ediyoruz. Fatih Hoca, Türk Futboluna korkmadan hücum futbolu oynamayı aşılayan, cesareti getiren gerçek bir fenomen, karizması tavan yapmış gerçek bir lider. Futbolda eskilerden çok sık aşina olduğumuz ve her yenilgilerimizi hakem hatalarına bağladığımız, 8-0'lık mağlubiyetler yaşadığımız dönemi kapatan isim. Adana doğumlu olan Fatih Terim sadece bir futbol adamı da değil! O, milyonlarca dolarlık yatırımlar yapan firmalara koçluk veya liderlik seminerleri veren biri. Fatih Terim'in o kadar sivrilen bir konuşma tarzı ve o kadar kendine has bir vücut dili vardır ki, ünlülere ait taklit yarışmalarında en fazla taklidi yapılan nevi şahsına münhasır kişilerden biridir. Fatih Hoca, her ne kadar Galatasaray ile özdeşleşen bir isim olsa da farklı kulüplerin taraftarlarınca da sevilen ve saygı duyulan birisi. Biz de bugünkü Fatih Terim Karakalem Resim çalışmamızı kendisine armağan ediyoruz.

Karakalem Ünlü resimleri Fatih Terim


Ünlülere ait karakalem resim

bilgi@portreresim.com


Sipariş Formu

Yorum Gönder Blogger

 1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 2. Kabul edelim veya etmeyelim. Türk teknik adamları içinde en çok başarıya imza attan teknik direktörümüz Fatih terimdir. Nokta. Fatih terimin karakalem çizimide oldukça güzel olmuş. Tebrikler.

  YanıtlaSil
 3. Geldiği takımları ne hale getirdiği ortada. Ayrıldığı takımlara muazzam borç yükü bırakmaktan başka bir şey yapmıyor.

  YanıtlaSil
 4. Yusuf YıldızCuma, Ekim 27, 2017

  Gördüğüm en güzel karakalem Fatih Terim karakalem çizimi

  YanıtlaSil

 
Top