karakalem resimler
Dünya'da ve Türkiye'de en çok sevilen ve tanınan ünlülere ait Karakalem Portre çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Karakalem Ünlü resimleri galerimize bugün Rusell Crowe'u konuk ediyoruz. Bildiğiniz gibi Rusell Crowe, Gladyatör filminde muhteşem bir oyunculuk ile bizleri kendisine hayran bıraktı. Karakalem resim için seçmiş olduğumuz resim karesi ise, Robin Hood filmine ait bu ok fırlatma sahnesi. Karakalem ile yaklaşık 4 saatte çizmiş olduğum bu resim çalışmasını bakalım siz beğenecek misiniz?


Rusell Crowe Kimdir? Rusell Crowe 7 Nisan 1964 tarihinde Yeni Zelanda'da doğmuştur. Karizmatik ve etkileyici oyunculuğu ile çok farklı duyguları sinema perdesine yansıtmayı başaran aktör, son yıllarda gişe hasılatı yapan filmlere imza atarak kısa zamanda Hollywood en çok aranan yıldızlarından biri olmuştur. Oyunculuk kariyerinde genelde oynadığı hareketli ve şiddet içerikli filmlerde kötü adamı canlandırmıştır. Gerçekte de sert bir mizaca sahip olan Crowe, bu yönüyle oynadığı karakterleri canlandırmakta fazla zorlanmadığını her fırsatta dile getirmektedir. Yönetmenliğini Ridley Scott'un yaptığı " Gladiator " ile Türkiye'de de milyonların sevgilisi haline gelen Crowe, "Yaşam Kanıtı" ( Proof of Life ) ve "Flora Plum" gibi filmlerde rol aldı. Bunlardan " Gladyatör " ile 2001 Oscar'larında " En İyi Erkek Oyuncu " dalı adayı olan Crowe, Geoffrey Rush, Ed Harris, Tom Hanks ve Javier Bardem'i gibi rakiplerini de geride bırakarak Oscar heykelciğinin sahibi oldu. Russell Crowe, benim de çok beğendiğim ve takrar tekrar izlediğim 2001 yılında gösterime giren, "Akıl Oyunları" filminde, Amerikalı ünlü matematikçi John Nash'in hayatını canlandırdı. 


Resim Çizmek Bir Meditasyon Aracıdır...
Resim çizmek gerçekten de bir meditasyon aracı ve insanı inanılmaz derecede rahatlatan bir eylem. Bir şekilde resim çizmeye ucundan ya da kıyısından bulaştıysanız lütfen çalışmalarınıza ara vermeden devam edin. Göreceksiniz ki, hem bu yeteneğinizi geliştirmiş olacaksınız, hem de bu işten inanılmaz şekilde haz ve mutluluk duyacaksınız. Yapmış olduğunuz bir  resim çalışmasının başkaları tarafından takdir edilmesi ya da eleştirilmesi ise işin bambaşka bir mutluluk veren yönü. Bir kere resim çizme anında kendi başınızasınız. Kendinizi resim çizme eylemi içerisinde o an sadece kalbinize verirsiniz. Yine resim çizerken iç dünyanızda güzel bir yolculuğa çıkarsınız. Farkında olmadan belki de kırılmış kalbinizin onarıldığını, hayal kırıklıklarınızın giderildiğini ya da stresinizin kaybolduğunu fark edersiniz. Bu yüzden yeteneğiniz olsun ya da olmasın, merakınız az olsun ya da çok olsun, gerçekten elinizde her zaman kağıt kalem olsun ve mutlaka bir şeyler karalamaya çalışın. İnanın bu şekilde kendiniz ile daha barışık, iç huzurunuzun daha iyi olacağını siz de fark edeceksiniz.

Karakalem Resim Çalışmaları - Ünlü Resimleri Rusell Crowekarakalem resimler

bilgi@portreresim.com

Sipariş Formu


Yorum Gönder Blogger

 1. Karakalem portre siparişi versem kaç günde elime ulaşır acaba? Beğenmediğim bir çizim elime ulaşırsa ne yapabilirim? Aydınlatırsanız çok sevinirim.ç

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba;
   Karakalem portre siparişlerinizi en erken üç gün öncesinden bize vermeniz gerekmektedir. Kargo sürecini de hesaba katacak olursak çizim süreci ve karakalem portrenizin elinize ulaşması ortalama dört veya beş günü bulabilir. Karakalem portere çizimlerimiz %100 müşteri memnuniyeti garantisi ile çizilmektedir. Bu konuda içiniz rahat olsun. Şayet çizimimizi beğenmezseniz hemen anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına bize yollamak üzere iade edersiniz. Karakalem portre elimize ulaştığında ödediğiniz ücret belirttiğiniz hesaba aynen iade edilir.

   Sil
 2. Rusell Crowe en sevdiğim sinema sanatçıları arasında yer alır. Karakalem resim çizimini çok başarılı buldum. Kaliteli ve güzel bir internet sitesi olduğunuz belli. Başarılarınızın de vamını dilerim.

  YanıtlaSil
 3. Selami bey güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz.

  YanıtlaSil
 4. Bu adamı pek sevmeme ama karakalem çimzimi muhteşem olmuş.

  YanıtlaSil
 5. resim çizmeyi çok seviyorum bu güzel bilgiler için teşekkürler ;)

  YanıtlaSil

 
Top