80 TL'ye Profesyonel Karakalem Resim Kampanyası

Türkiye'nin önde gelen karakalem portre resim sitesi www.portreresim.com herkesin kendisine ait karakalem resmi olsun düşüncesi güzel bir kampanya başlattı ve karakalem resim çizim fiyatlarını sizin için mümkün olan en asgari seviyelere çekti! İstedik ki, kendiniz ait veya sevdikleriniz ait o çok sevdiğiniz, beğendiğiniz karakalem portre resim çalışmalarına daha uygun fiyatlar ile sahip olun. Gerçekten de, karakalem ile çizilmiş, şık bir fotoğraf çerçevesi içerisinde duvarda asılı olan bir resmin yaratacağı etki veya görüntü, çok daha özel ve değerli olacaktır. İşinin ehli ressamlar tarafından ve profesyonelce çizilmiş karakalem portre resim çizdirmek istiyorsanız, bizlere iletişim - portre resim sipariş bölümünden ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken karakalem resim olarak çizdirmek istediğiniz birbirinden güzel fotoğraflardan bir tanesini seçmek ve portre sipariş bölümünden bu fotoğrafı yüklemek.

Resim Siparişi
Kalite, profesyonellik, gizlilik ve %100 müşteri memnuniyeti


Genelde kara kalem resim çizdirmek isteyen değerli müşterilerimiz, sevdiklerine doğum günü hediyesi, sevgililer günü hediyesi, yıl dönümü hediyesi olarak karakalem portre resim hediye etmeyi düşünmektedirler. Bu yüzden kendileri için çok özel olan bu tarihe karakalem portre resim hediyelerinin yetişmesini talep etmektedirler. Tarafımıza çizdirmek için göndermiş olduğunuz fotoğraflar iş yoğunluğumuza göre en fazla 2 iş günü içerisinde Türkiye'nin neresinde olursanız olun iletmiş olduğunuz adrese kargo ile gönderilmektedir. Bununla birlikte size özel veya sevdiklerinize özel olarak çizmiş olduğumuz karakalem resim çalışmaları, hiçbir şekilde kamuoyu ile veya üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.

Karakalem Portre Resim
Maalesef 5 dakikada Şipşak karakalem resim çizmiyoruz!


Karakalem resim çizdirmek için tarafımıza gönderilen fotoğrafların 5 dakika içerisinde hızlı karakalem portre olarak çizilip müşterilerimize göndermeyi açıkçası bir saygısız olarak görüyoruz. Çünkü çizeceğimiz resimde, yapmış olduğumuz işe, müşterilerimize saygı duyarak ve hiçbir detayı atlamadan, süresi ne kadar olursa olsun, tamamlamayı hedeflemekteyiz. Müşterilerimizin yaptığımız işten dolayı memnuniyeti bizim için en önemli unsurlardan biridir. Sevgilinize, annenize, babanıza, arkadaşlarınıza kısacası sizin için değerli olan tüm sevdiklerinize böylesine özel bir hediye yaptırmak istiyorsanız, lütfen yapılacak işin kaliteli olması, dar bir zaman dilimine sıkıştırılmaması açısından, bizlere resim siparişlerinizi en az 2 gün öncesinden iletmelisiniz. Sizin memnun kalmadığınız bir resim çalışması, bizleri de asla memnun etmeyecektir. Bu yüzden resim siparişiniz için bizlere sağlıklı ve titiz çalışmamız için gerekli olan zamanı ve hoşgörüyü göstermenizi sizlerden beklemekteyiz. Karakalem portre resim çalışmalarımızı gerçekleştirdiğimiz resim atölyemizde çok titiz ve geniş bir zaman dilimi içerisinde, hiçbir detayı atlamadan profesyonel bir şekilde sizlere hizmet vermek düşüncesindeyiz.

karakalem çalışmaları
Yıpranmış veya tahrif olmuş fotoğraflar için karakalem resim

Günümüzde dijital fotoğraf makineleri sayesinde artık her yerde yüzlerce fotoğraf çekmek çok kolay! Ancak geçmişte fotoğraf çektirmek pek de öyle kolay değildi. Eskiden insanlar fotoğraf çektirmeyi ya çok özel günlerde ya da sadece devlet dairesine vesikalık fotoğraf vermek gerektiğinde düşünürlerdi. Bu yüzden evlerimizde yaşı 50-60 ve üzeri olan babamıza, annemize, babaanne, dede, anneanne gibi insanlara ait fotoğraf sayısı çok azdır. Siyah beyaz olarak çekilmiş olan bu fotoğraflar zaman içerisinde yıpranır veya tahrif olur. Bu şekilde sizin için değerli olan eski fotoğraflarınızı bir tarayıcıdan taratıp bize gönderin ve size ilk günkü şekli ile karakalem olarak çizip tarafınıza mümkün olan en kısa sürede kargo yapalım. Belkide bugün hayatta olmayan bu değerli insanların anısını, şık bir karakalem resim olarak duvarlarınıza taşıyın.

karakalem portre resim

Bir insanın yüzü, kalın bir romanın önsüzüdür!

Doğada her canlı, fiziksel ve ruhsal olarak bir diğer canlıdan ayırt edilebilir belirgin farklı özelliklere sahiptir. Elbette ki, bu durum insanlar için de geçerli bir durumdur. Her insanın farklı bir surat yapısı bulunmaktadır, farklı bir göz rengi, saç yapısı, çene, burun, kaş, boy, kişilik özellikleri bulunmaktadır. İnsanların yüzleri de kişilikleri ile orantılı olarak zaman içerisinde değişikliğe uğrar. Mesela asabi veya sinirli bir insanın surat ifadesi, bakışları da benzer şekilde değişime uğrar ve daha siz ilk görüşte bu kişinin sert bir tabiyatının olduğunu görürsünüz. Yine sevecen, neşeli birisinin göz yapısı, dudak yapısı, çene yapısı buna göre zaman içerisinde şekillenir. Bize göndermiş olduğunuz fotoğraflarda kişilere ait en belirgin özellikler karakalem resim çalışmalarımızda resim kağıdına yansıtılmaya çalışılır. Zaten, karakalem portre resmin başarısı da, çizim tekniği, karalama, ışık hüneri kadar, çizilmiş olan kişinin tanınabilirliğini mümkün olan en azami şekilde yakalamaya çalışmaktır. 

Karakalem Resim
Karakalem Resim Çizdirmek istiyorum ama ?

İnternet sitemize belkide "Karakalem resim çizdirmek istiyorum" , "Karakalem resim siparişi" , "Karakalem Resim Çizen yerler" , "Karakalem resim çizen siteler" , "Karakalem portre resim fiyatları" şeklinde Google araması yaparak ulaştınız ve bazı tereddütleriniz var. Örneğin; "Karakalem Portre resim fiyatı ne kadardır", "Çizdireceğim fotoğraf kaliteli ve profesyonelce çizilir mi?", "Portre resim hızlı bir şekilde istediğim adrese kargo edilir mi?","Gerçekten fotoğraf ile karakalem resim birbirine benzer mi?" şeklinde. Yapacağımız resim çalışmasının kalitesi açısından sitemiz içerisinde ünlülere ait yüzlerce resim çalışmalarımız sizlere bir fikir verebilir. Fiyat politikamız hakkında ise, karakalem resim fiyatlarımızı profesyonel karakalem çizim yapan diğer siteler ile karşılaştırmanızı öneririz.


 

bilgi@portreresim.com

Sipariş Formu

Yorum Gönder Blogger

 1. ben karakalem resim çizdirmek istiyorum uzun zamandır birçok internet sitesi gezdim ancak bu kadar güzel resim çizildiğini görmemiştim resim çizdirme fiyatları hakkında bilgi alabilirmiyim bir de sipariş versem ne zaman adresime gönderirsiniz?

  YanıtlaSil
 2. Çok teşekür ederiz..Bu güzel yorumunuz için.Ücret konusu sitemizde ayrıntılı olarak belirtilmiştir.Çizim süresi 2 gün elinizi ulaşmasıda bir yada iki gün toplam yani toplam süre 3-4 günüdür. Hoşçakalın..

  YanıtlaSil
 3. Usta merhaba ben resim çizdirmek istiyorum çok güvenilir görünüyor bu site ancak ve Kıbrıs'ta oturuyorum kıbrısa kargo gönderebilir misiniz ?

  YanıtlaSil
 4. Merhaba sadece belirli bir resmin portresini mi çizebiliyorsunuz yoksa iki ayrı insanı aynı resimde çizebilir misiniz ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba;
   İki ayrı resmi aynı kompozisyon içinde çizebiliyoruz. Ancak şunu belirtmekte fayda var. Çoğu zaman farklı iki fotoğrafın tek karede çizmenin bazı teknik sakıncaları olabiliyor. iki insanın aynı kare fotoğraf içinde yer aldığı fotoğrafların çizimi tabi ki daha kaliteli olacaktır. Yinede Fotoğrafları gördükten sonra değerlendirme yapmamız daha sağlıklı olacaktır. Sağlıcakla kalın...

   Sil
 5. ne kadar cızılıyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba;
   Karakalem portre çizim fiyatlarımızı ""fiyatlar ve sipariş" sekmesine tıklayarak görebilirsiniz.

   Sil
 6. Yusuf Ziya YoldaşCuma, Ekim 27, 2017

  Valla ne diyeyim bence portre budur.Çizimleriniz çok harika. Fiyatlarda bence oldukça makul.

  YanıtlaSil
 7. Gerçekten fiyatlarımız oldukça makul. Nerdeyse beş yıldır portre çizim fiyatlarımızı hiç değiştirmedik. Bu yorumu yazdığımız gün ( 1 Dolar = 3.89 lira) Varın siz düşünün :))) Yani bir kilo et fiyatına mükemmel portre çiziyoruz :))) Şaka ama gerçek.

  YanıtlaSil

 
Top