karakalem portre sipariş

Karakalem Resim Çizdirmek İstiyorum

Türkiye'nin önde gelen karakalem portre resim sitesi www.portreresim.com herkesin kendisine ait karakalem resmi olsun düşüncesi güzel bir kampanya başlattı ve karakalem resim çizim fiyatlarını sizin için mümkün olan en asgari seviyelere çekti

80 TL'ye Profesyonel Karakalem Resim Kampanyası

Türkiye'nin önde gelen karakalem portre resim sitesi www.portreresim.com herkesin kendisine ait karakalem resmi olsun düşüncesi güzel bir kampanya başlattı ve karakalem resim çizim fiyatlarını sizin için mümkün olan en asgari seviyelere çekti! İstedik ki, kendiniz ait veya sevdikleriniz ait o çok sevdiğiniz, beğendiğiniz karakalem portre resim çalışmalarına daha uygun fiyatlar ile sahip olun. Gerçekten de, karakalem ile çizilmiş, şık bir fotoğraf çerçevesi içerisinde duvarda asılı olan bir resmin yaratacağı etki veya görüntü, çok daha özel ve değerli olacaktır. İşinin ehli ressamlar tarafından ve profesyonelce çizilmiş karakalem portre resim çizdirmek istiyorsanız, bizlere iletişim - portre resim sipariş bölümünden ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken karakalem resim olarak çizdirmek istediğiniz birbirinden güzel fotoğraflardan bir tanesini seçmek ve portre sipariş bölümünden bu fotoğrafı yüklemek.

Resim Siparişi
Kalite, profesyonellik, gizlilik ve %100 müşteri memnuniyeti


Genelde kara kalem resim çizdirmek isteyen değerli müşterilerimiz, sevdiklerine doğum günü hediyesi, sevgililer günü hediyesi, yıl dönümü hediyesi olarak karakalem portre resim hediye etmeyi düşünmektedirler. Bu yüzden kendileri için çok özel olan bu tarihe karakalem portre resim hediyelerinin yetişmesini talep etmektedirler. Tarafımıza çizdirmek için göndermiş olduğunuz fotoğraflar iş yoğunluğumuza göre en fazla 2 iş günü içerisinde Türkiye'nin neresinde olursanız olun iletmiş olduğunuz adrese kargo ile gönderilmektedir. Bununla birlikte size özel veya sevdiklerinize özel olarak çizmiş olduğumuz karakalem resim çalışmaları, hiçbir şekilde kamuoyu ile veya üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.

Karakalem Portre Resim
Maalesef 5 dakikada Şipşak karakalem resim çizmiyoruz!


Karakalem resim çizdirmek için tarafımıza gönderilen fotoğrafların 5 dakika içerisinde hızlı karakalem portre olarak çizilip müşterilerimize göndermeyi açıkçası bir saygısız olarak görüyoruz. Çünkü çizeceğimiz resimde, yapmış olduğumuz işe, müşterilerimize saygı duyarak ve hiçbir detayı atlamadan, süresi ne kadar olursa olsun, tamamlamayı hedeflemekteyiz. Müşterilerimizin yaptığımız işten dolayı memnuniyeti bizim için en önemli unsurlardan biridir. Sevgilinize, annenize, babanıza, arkadaşlarınıza kısacası sizin için değerli olan tüm sevdiklerinize böylesine özel bir hediye yaptırmak istiyorsanız, lütfen yapılacak işin kaliteli olması, dar bir zaman dilimine sıkıştırılmaması açısından, bizlere resim siparişlerinizi en az 2 gün öncesinden iletmelisiniz. Sizin memnun kalmadığınız bir resim çalışması, bizleri de asla memnun etmeyecektir. Bu yüzden resim siparişiniz için bizlere sağlıklı ve titiz çalışmamız için gerekli olan zamanı ve hoşgörüyü göstermenizi sizlerden beklemekteyiz. Karakalem portre resim çalışmalarımızı gerçekleştirdiğimiz resim atölyemizde çok titiz ve geniş bir zaman dilimi içerisinde, hiçbir detayı atlamadan profesyonel bir şekilde sizlere hizmet vermek düşüncesindeyiz.

karakalem çalışmaları
Yıpranmış veya tahrif olmuş fotoğraflar için karakalem resim

Günümüzde dijital fotoğraf makineleri sayesinde artık her yerde yüzlerce fotoğraf çekmek çok kolay! Ancak geçmişte fotoğraf çektirmek pek de öyle kolay değildi. Eskiden insanlar fotoğraf çektirmeyi ya çok özel günlerde ya da sadece devlet dairesine vesikalık fotoğraf vermek gerektiğinde düşünürlerdi. Bu yüzden evlerimizde yaşı 50-60 ve üzeri olan babamıza, annemize, babaanne, dede, anneanne gibi insanlara ait fotoğraf sayısı çok azdır. Siyah beyaz olarak çekilmiş olan bu fotoğraflar zaman içerisinde yıpranır veya tahrif olur. Bu şekilde sizin için değerli olan eski fotoğraflarınızı bir tarayıcıdan taratıp bize gönderin ve size ilk günkü şekli ile karakalem olarak çizip tarafınıza mümkün olan en kısa sürede kargo yapalım. Belkide bugün hayatta olmayan bu değerli insanların anısını, şık bir karakalem resim olarak duvarlarınıza taşıyın.

karakalem portre resim

Bir insanın yüzü, kalın bir romanın önsüzüdür!

Doğada her canlı, fiziksel ve ruhsal olarak bir diğer canlıdan ayırt edilebilir belirgin farklı özelliklere sahiptir. Elbette ki, bu durum insanlar için de geçerli bir durumdur. Her insanın farklı bir surat yapısı bulunmaktadır, farklı bir göz rengi, saç yapısı, çene, burun, kaş, boy, kişilik özellikleri bulunmaktadır. İnsanların yüzleri de kişilikleri ile orantılı olarak zaman içerisinde değişikliğe uğrar. Mesela asabi veya sinirli bir insanın surat ifadesi, bakışları da benzer şekilde değişime uğrar ve daha siz ilk görüşte bu kişinin sert bir tabiyatının olduğunu görürsünüz. Yine sevecen, neşeli birisinin göz yapısı, dudak yapısı, çene yapısı buna göre zaman içerisinde şekillenir. Bize göndermiş olduğunuz fotoğraflarda kişilere ait en belirgin özellikler karakalem resim çalışmalarımızda resim kağıdına yansıtılmaya çalışılır. Zaten, karakalem portre resmin başarısı da, çizim tekniği, karalama, ışık hüneri kadar, çizilmiş olan kişinin tanınabilirliğini mümkün olan en azami şekilde yakalamaya çalışmaktır. 

Karakalem Resim
Karakalem Resim Çizdirmek istiyorum ama ?

İnternet sitemize belkide "Karakalem resim çizdirmek istiyorum" , "Karakalem resim siparişi" , "Karakalem Resim Çizen yerler" , "Karakalem resim çizen siteler" , "Karakalem portre resim fiyatları" şeklinde Google araması yaparak ulaştınız ve bazı tereddütleriniz var. Örneğin; "Karakalem Portre resim fiyatı ne kadardır", "Çizdireceğim fotoğraf kaliteli ve profesyonelce çizilir mi?", "Portre resim hızlı bir şekilde istediğim adrese kargo edilir mi?","Gerçekten fotoğraf ile karakalem resim birbirine benzer mi?" şeklinde. Yapacağımız resim çalışmasının kalitesi açısından sitemiz içerisinde ünlülere ait yüzlerce resim çalışmalarımız sizlere bir fikir verebilir. Fiyat politikamız hakkında ise, karakalem resim fiyatlarımızı profesyonel karakalem çizim yapan diğer siteler ile karşılaştırmanızı öneririz.


 

bilgi@portreresim.com

Sipariş Formu

YORUMLAR

BLOGGER: 9
 1. ben karakalem resim çizdirmek istiyorum uzun zamandır birçok internet sitesi gezdim ancak bu kadar güzel resim çizildiğini görmemiştim resim çizdirme fiyatları hakkında bilgi alabilirmiyim bir de sipariş versem ne zaman adresime gönderirsiniz?

  YanıtlaSil
 2. Çok teşekür ederiz..Bu güzel yorumunuz için.Ücret konusu sitemizde ayrıntılı olarak belirtilmiştir.Çizim süresi 2 gün elinizi ulaşmasıda bir yada iki gün toplam yani toplam süre 3-4 günüdür. Hoşçakalın..

  YanıtlaSil
 3. Usta merhaba ben resim çizdirmek istiyorum çok güvenilir görünüyor bu site ancak ve Kıbrıs'ta oturuyorum kıbrısa kargo gönderebilir misiniz ?

  YanıtlaSil
 4. Merhaba sadece belirli bir resmin portresini mi çizebiliyorsunuz yoksa iki ayrı insanı aynı resimde çizebilir misiniz ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba;
   İki ayrı resmi aynı kompozisyon içinde çizebiliyoruz. Ancak şunu belirtmekte fayda var. Çoğu zaman farklı iki fotoğrafın tek karede çizmenin bazı teknik sakıncaları olabiliyor. iki insanın aynı kare fotoğraf içinde yer aldığı fotoğrafların çizimi tabi ki daha kaliteli olacaktır. Yinede Fotoğrafları gördükten sonra değerlendirme yapmamız daha sağlıklı olacaktır. Sağlıcakla kalın...

   Sil
 5. ne kadar cızılıyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba;
   Karakalem portre çizim fiyatlarımızı ""fiyatlar ve sipariş" sekmesine tıklayarak görebilirsiniz.

   Sil
 6. Yusuf Ziya YoldaşCuma, Ekim 27, 2017

  Valla ne diyeyim bence portre budur.Çizimleriniz çok harika. Fiyatlarda bence oldukça makul.

  YanıtlaSil
 7. Gerçekten fiyatlarımız oldukça makul. Nerdeyse beş yıldır portre çizim fiyatlarımızı hiç değiştirmedik. Bu yorumu yazdığımız gün ( 1 Dolar = 3.89 lira) Varın siz düşünün :))) Yani bir kilo et fiyatına mükemmel portre çiziyoruz :))) Şaka ama gerçek.

  YanıtlaSil
Yorumunuz denetlendikten sonra yayına alınacaktır. İlginize teşekkür ederiz.

Ad

adım adım resim dersleri,4,Adriana Lima,1,ağız nasıl çizilir,1,Ahmet Kaya,1,Al Pacino,2,anne resmi,1,anneler günü hediyeleri,2,Anneler günü hediyesi,3,araba nasıl çizilir,1,Aragorn,1,Arnold Schwarzenegger,1,atatürk,2,atatürk resmi,1,ayak nasıl çizilir,1,Babalar Günü Hediyesi,1,babaya hediye,1,bayan portre resimleri,3,bebek portre resim,2,bebek resim çalışmaları,2,Ben Stiller,1,Brad Pitt,1,Bruce Willis,1,Cem Yılmaz,1,cem yılmaz resimleri,1,Clint Eastwood,1,Cristiano Ronaldo,1,Cüneyt Arkın,1,çizilmiş anne resmi,1,çocuk portreleri,2,Daniel Craig,1,didier drogba,1,dişler nasıl çizilir,1,doğum günü hediyesi,2,el nasıl çizilir,1,Elijah Wood,1,Emrah,1,en güzel portre resimler,2,en güzel portre resimler.,1,erkek arkadaşa hediye,1,erkek portre,5,eskiz,1,evlilik yıldönümü hediyesi,1,farklı hediye,1,fatih terim,1,Frodo Baggins,1,göz çizim tekniği,1,göz nasıl çizilir,1,gül nasıl çizilir,1,güzel karakalem resimler,2,hangi malzemeler gerekli,1,hediye,1,Hızlı Portre resim,9,hızlı portre resim.,2,hızlı portre resim. kara kalem resim,1,Jack Sparrow,1,Jason Statham,1,jim carrey,1,Johnny Depp,1,kadın resimleri,1,kadir inanır,1,kalem nasıl tutulur,1,Kaliteli kara kalem resimler,2,Kaliteli karakalem resimler,4,kalitelir portre resim,1,Kara kalam Portre Resim,4,kara kalem,17,kara kalem çizilmiş resimler,1,kara kalem nasıl çizilir,1,kara kalem portre çizdirmek,1,kara kalem portre resimler,2,kara kalem resim,12,kara kalem resimler,2,karakalem,12,karakalem aile resmi,1,Karakalem angelina jolie,1,karakalem atatürk,1,karakalem bayan resmi,1,karakalem bebek resimleri,2,karakalem çalışmaları,5,karakalem çay bardağı,1,karakalem çizimi,1,karakalem çizimleri,3,karakalem çocuk resimleri,3,Karakalem Demet Özdemir,1,karakalem dersleri,2,karakalem el çizim teknikleri,1,karakalem elma nasıl çizilir,1,karakalem erkek resimleri,2,karakalem göz çizimi,1,karakalem ile ayak çizim,1,karakalem ile çizilmiş bebek resimleri,1,karakalem ile çizilmiş çocuk resimleri,1,karakalem ile çizilmiş resimler,2,karakalem ile el çizimi,1,karakalem ile köpek resmi nasıl çizilir,1,karakalem kız kulesi,1,karakalem köpek resimleri,1,Karakalem portre,12,karakalem portre çizdirmek,1,karakalem portre fiyatları,1,karakalem portre resim,9,karakalem resim,40,karakalem resim çalışmaları,21,karakalem resim çizdirme,1,karakalem resim çizdirmek,10,karakalem resim çizmek,3,karakalem resim dersleri,9,karakalem resim fiyatları,2,karakalem resim kadın resmi,1,Karakalem resim malzemeleri,1,Karakalem resim nasıl çizilir,15,karakalem resim nerede çizdirilir,1,karakalem resim sipariş,10,karakalem resim teknikleri,1,karakalem resim Türken Şoray,1,karakalem resim yaptırma,1,karakalem resim yaptırmak,1,karakalem resimler,10,karakalem resimleri,1,karakalem sipariş,3,karakalem sitesi,1,karakalem şener şen,1,karakalem ünlü portre resimleri,3,Karakalem ünlü resimleri,28,karakalem yaptırma,1,karakalemle araba nasıl çizilir,1,karakalemle çizilmiş bayan resmi,1,karakelem resim,2,karikatür,1,karikatür çizdirmek,1,karikatür çizimi,1,karikatür fiyatları,1,karikatür sipariş,1,karikatür yapan site,1,kedi,1,kedi resimleri,1,kemal sunal,1,kenan imirzalıoğlu,1,Kıvanç Tatlıtuğ,1,kolay köpek resmi çizmek,1,köpek resmi nasıl çizilir,1,kuzey güney,1,Leonardo di caprio,1,Lionel Messi,1,Mel Gibson,2,meyve resmi çizmek,1,Mükemmel Karakalem Resimler,1,Mükemmel portre resim çizmek,1,müşteri yorumları,1,Orhan Gencebay,1,örnek karakalem resimler,1,özel hediye,1,özel hediyeler,2,portre,6,portre çizdir,11,Portre Çizimleri,1,portre kara kalem resim,1,Portre Karakalem Resim,1,portre resim,36,portre resim çalışmaları,1,portre resim çizdirmek,1,portre resim çizmek,2,portre resim nasıl çizilir,2,portre resim sipariş,4,portre resim.,2,portre resimler,1,portre sipariş,2,portre ünlü resimleri,6,portre yaptır,10,portremi çiz,8,Profesyonel Karakalem Portre Resim,2,profesyonel karakalem resim,9,Profesyonel Karakalem Resimler,1,resim,8,resim çalışmaları,5,resim çizdir,11,resim çizdirmek,2,resim çizimi,2,resim çizimleri,2,resim çizme,1,resim çizmek,4,Resim çizmek için araç gereçler,1,Resim çizmenin faydaları,1,resim çizmeyi öğrenmek,1,resim çizmeyi öğrenmek istiyorum,2,resim dersleri,11,resim fiyatları,1,resim için kağıt kalem yapımı,1,Resim malzemeleri,2,resim nasıl çizilir,3,resim sanatı,1,Resim Sipariş,12,resim teknikleri,1,Ressam olmak,1,rıdvan dilmen,1,Robert De Niro,1,Rusell Crowe,1,sevgililer günü hediyesi,1,Sevgiliye hediye,9,sevgiliye yılbaşı hediyesi,1,Son Samuray,1,su damlası nasıl çizilir,1,Sylvester Stallone,1,tarkan,1,Tatar Ramazan,1,Tom Cruise,1,tom hanks,1,türkan Şoray,1,Türken Şoray Resmi,1,uygun fiyat portre resim,9,ünlü kişiler,1,ünlü resimleri,11,Ünlülerin resimleri,8,videolu anlatım,1,Viggo Mortensen,1,vin diesel,1,Will Smith,1,William Wallace,1,yağlı boya,1,yağlı boya portre resim,1,yağlı boya resimler,1,yılbaşı hediyesi,1,yılmaz erdoğan,1,Zeki Müren,1,
ltr
item
Karakalem Portre Resim Sipariş: Karakalem Resim Çizdirmek İstiyorum
Karakalem Resim Çizdirmek İstiyorum
Türkiye'nin önde gelen karakalem portre resim sitesi www.portreresim.com herkesin kendisine ait karakalem resmi olsun düşüncesi güzel bir kampanya başlattı ve karakalem resim çizim fiyatlarını sizin için mümkün olan en asgari seviyelere çekti
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgMN51qFHfhyDmGv1Fq71TYTS78OTEOTCwgUl1ZVXGuT_eFzI9udMBvWwxwCmb78CHLT3AsXYrNDKKSo1ySZw2rTj3WkUQbeSxzFYvPdHgZEoHGqRY7ukqaTgP7nUB8Ntc5UkaLJOAPer4/s1600/karakalem_portre_resim.jpg
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgMN51qFHfhyDmGv1Fq71TYTS78OTEOTCwgUl1ZVXGuT_eFzI9udMBvWwxwCmb78CHLT3AsXYrNDKKSo1ySZw2rTj3WkUQbeSxzFYvPdHgZEoHGqRY7ukqaTgP7nUB8Ntc5UkaLJOAPer4/s72-c/karakalem_portre_resim.jpg
Karakalem Portre Resim Sipariş
https://www.portreresim.com/2013/07/karakalem-resim-cizdirmek-istiyorum.html
https://www.portreresim.com/
https://www.portreresim.com/
https://www.portreresim.com/2013/07/karakalem-resim-cizdirmek-istiyorum.html
true
7427361433362727629
UTF-8
Yazılar Yükleniyor Not found any posts Tümü Devamı Cevapla Cevabı iptal et Sil By Ana Sayfa SAYFA POSTS Tümü Tavsiye Edilen Etiket ARŞİV ARA Tüm Konular İsteğinizeuygun gönderi bulunamadı DÖN Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzt Sal Çar Per Cum Cts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Oca Şub Mar Nis May Haz Tem Ağu Eyl Eki Kas Ara Şimdi 1 Dakika Önce ago $$1$$ Dakika Önce 1 Saat Önce $$1$$ Saat Önce Dün $$1$$ Gün Önce $$1$$ Hafta Önce 5 Haftadan Eski Takipçiler Takip BU PREMIUM İÇERİK KİLİTLİ ADIM 1: Bir sosyal ağda paylaşın ADIM 2: Sosyal ağınızdaki bağlantıya tıklayın Tümünü Kopyala Tüm Kodu Seç Tüm kodlar panonuza kopyalandı Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy İçerik tablosu