Karakalem Resim
Herkese kucak dolusu sevgiler ve saygılar. Daha önce sizlerin beğenisine sunulmak üzere, karakalem ile çalıştığımız yerli ya da yabancı bir çok ünlünün portre resmini paylaştık; Bunlar içerisinde Kadir İnanır, Kemal Sunal, Cüneyt Arkın, Türkan Şoray, gibi Yeşilçam Sinemasının ünlü isimleri ve yüzleri vardı. Topluma mal olmuş, her biri birbirinden değerli sinema oyuncuları içerisinde biri daha var ki gerçekten O'nun için ayrı bir parantez açmak lazım. Kimden mi bahsediyoruz? Sayın Şener Şen. Sinemada yardımcı (Yan) Karakterler oynayıp da, kendisinden bu kadar bahsettiren, en az başrol oyuncusu kadar ünlenen, devleşebilen başka bir oyuncu var mıdır Şener Şen kadar acaba? Biz de Portreresim.com ailesi olarak, Türk Sinemasının dev oyuncularından biri olan Şener Şen'i ağırlamaktan onur ve mutluluk duyuyoruz.

Karakalem resim çalışmamıza konu, Şener Şen'e ait olan bu resim çalışması, yaklaşık olarak 4,5 saat sürmüştür. Sonuç itibari ile ortaya iyi bir sanat eseri çıktığını düşünmekteyiz. Bu konuda sizler ne düşünüyorsunuz acaba? Lütfen düşüncelerinizi bizimle paylaşınız. Sevgi ve bilgi paylaşınca çoğalır. Profesyonel Karakalem Resim Çalışmaları ile ilgili bilgisini ve tecrübesini bizlerle paylaşan herkese sonsuz teşekkürlerimizi peşinen iletelim. 

Şener Şen Kimdir? Ünlü oyuncu 26.12.1941 yılında Adana'da doğmuştur ve kendisi gibi sinema oyuncusu olan Ali Şen'in oğludur. Sanat hayatına tiyatro oyunculuğuyla başlamış ve sinemaya kompozisyon rolleriyle geçmiştir. "Şalvar davası" adlı filmiyle de başrole çıktı. 1958'de Yeşil Sahne'de amatör olarak tiyatro oyunculuğuna başladı. 1964-1966 yılları arasında Doğu Anadolu'nun köylerinde ilkokul öğretmenliği yaptı. 1966'da İstanbul Belediye Şehir Tiyatrosu’na girdi. 1980-1982 yılları arasında tiyatro çalışmalarını Almanya'da sürdürdü. Uzun yıllar Kemal Sunal’lı, İlyas Salman’lı filmlerin ikinci adamıydı. İlk başrolü, geç bir tarihte Şalvar Davası 1983 ile geldi. Çeşitli yayın organları tarafından sinemada yılın oyuncusu seçildi.

Ünlülere Ait Karakalem Portre Resim -  Şener Şen


Karakalem Ünlü Resimleri

bilgi@portreresim.com
Sipariş Formu

Yorum Gönder Blogger

  1. Yeşilçamın yaşayan efsanesi. Şener Şen,Allah sana uzun ömürler versin. Karakalem porter çizimide çok güzel. Tebrikler.

    YanıtlaSil
  2. Evet katılıyorum. Güzel resim

    YanıtlaSil
  3. Yüz mimikleri harika olmuş kara kalem portre çizimi de şahane olmuş çizimde emeğinize sağlık..

    YanıtlaSil

 
Top