Karakalem ünlü resimleri
Sıcak ve bunaltıcı yaz günlerinde, kavurucu sıcakları insana unutturacak en iyi aktivite sanırım resim çizmektir. Çok mu iddialı bir laf ettim? Bana göre gerçekten de öyle ama! Bir kere karakalem resim çizerken dünya umurunuzda olmaz. Siyasette ne olmuş, ekonomi batmış mı, kim şampiyon olmuş, kim kiminle sevgili olmuş gibi konulardan bir süreliğine uzaklaşırsınız. Tatildeyken nasıl bu tip konulara uzaksanız, resim çizerken de kendinizi aynen o şekilde bulursunuz. Yani, kendinizi karakalem resim çizerken adeta tatildeymişsiniz gibi hissedersiniz. Her zaman resim çizmenin, insanı iç huzura ulaştıran en iyi meditasyon yollarından biri olduğunu düşünürüm. Çünkü kendinizi resim çizerken tamamen önünüzdeki işe yani çizime odaklarsınız. Gerçekten daha önce hiç resim çizmeyi denemdiyseniz, ne demek istediğimi daha iyi anlamanız açısından bunu bir gün mutlaka denemelisiniz. Şayet karakalem resim çizme ile ilgili henüz başlangıç seviyesindeyseniz, videolu karakalem resim çizme dersleri başlıklı yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Gelelim bugün sizlerin beğenisine sunacağımız ünlü portre resim çalışmamıza. Ünlü yüzlere ait karakalem portre resim çalışmalarımıza bir yenisini daha ekliyoruz. Karakalem resim galerimiz değim yerindeyse her geçen gün çığ gibi büyüyor. Bugün eklediğimiz yeni çalışmamız, Sevgili Kenan İmirzalıoğlu'na ait. 

Podyum ya da mankenlikten gelip de, ekranda, sinemada gerçekten "rol kesebilen", girdiği karakterlerin hakkını verebilen nadir manken/oyunculardan biridir Kenan İmirzalıoğlu. Ben İmirzalıoğlu'nun oyunculuğunu özellikle "Ezel" dizisinde ve "Kabadayı","Yazı Tura" filmlerinde çok beğenmiştim.

Karakalem Ünlü Portre Resimleri - Kenan İmirzalıoğlu


Karakalem Ünlü Portre Resimleri

bilgi@portreresim.com

Sipariş Formu

Yorum Gönder Blogger

  1. süpper bişiy .................

    YanıtlaSil
  2. Bu çizimi yapan arkadaşı tebrik ederim. Özelikle yüz ifadesini çok beğendim muhteşem..

    YanıtlaSil

 
Top