karakalem resim
Türkiye'de ve dünyada herkesçe bilinen ve sevilen ünlülere ait Karakalem resim çalışmalarımıza son sürat devam ediyoruz. Zaman buldukça karakalem ile çizmiş olduğumuz ünlülere ait portreler galerimize yenilerini eklemeye bundan sonra da devam edeceğiz. Portreresim.com olarak yeni portre resim çalışmamızı sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Bugünkü ünlü köşemize Vin Diesel konuk oluyor.

Vin Diesel Kimdir? Gerçek adı Mark Vincent olan Vin Diesel 18 Temmuz 1967. New York. doğumludur. Çok erken yaşlarda vücut geliştirmeye başlar ve yapılı vücudu sayesinde para kazanmak, hayatını idame ettirmek için gece kulüplerinde "bodyguard" olarak çalışır. Bu işi yaklaşık 10 yıl kadar devam ettirir. Mark Vincent olan ismini bu zaman diliminde Vin Diesel'e olarak değiştirir. Vin Diesel 31 yaşına kadar bir kaç tane gişe başarısı göstermeyen filmlerde rol alır. Sinema kariyerinde keşfedilmesine olanak sağlayan ilk ciddi başarısını Steven Spielberg'a borçludur. Spielberg tarafından yönetmenliği yapılan Oscar ödüllü "Saving Private Ryan" filminde Caparzo rolünü canlandırır. Böylece ciddi anlamda sinemaya adım atmış olur. Aksiyon filmlerinin yıldız oyuncusu, daha sonra gişe başarısı gösteren "Riddick Günlükleri", "Hızlı ve Öfkeli" filmlerinde muhteşem bir performans sergiler.

Umarız, bu karakalem çalışmamızı beğenmişsinizdir. Bakalım bundan sonraki ünlü portresi kim olacak? Bize portre çizmemiz için sizler de ünlü önerebilirsiniz. 


Karakalem Resim Çalışmaları - Vin Diesel Portre Karakalem ResimKarakalem Resim Çalışmaları

Sipariş Formu


Yorum Gönder Blogger

 1. Vin diesel çizimini teknik olarak çok beğendiğimi söyleyemem, Ancak Benzerlik açısından herhangi bie sıkıntı yok. Çok benzemiş. Elinize sağlık

  YanıtlaSil
 2. Bence harika olmuş.Çok güzelll

  YanıtlaSil
 3. İşte budur. Bravo diyorum

  YanıtlaSil
 4. Ya adamın aynı bakışını yapmışsınız. Valla bravo. Helal olsun emeğinize sağlık müthiş..

  YanıtlaSil

 
Top