karakalem resimler
Evet sevgili karakalem portre resim dostları.fırsat buldukça internet sitemiz üzerinden ünlü kişilerin karakalem portre resimlerini çizip yayınlayacağız . İnternet sitemiz üzerinden bu çizimlerimizi sizlerin beğenisine sunacağız . Bu gün bir dönem popüler kültürümüze damgasını vuran, arabesk müziğin prensi, nam ı diğer küçük Emrahı takdim etmekten portreresim.com gurur duyar…Emrah ilk çocuk ilk dalga çocuk türkücüler furyasını başlatan kişidir.Onun açtığı yoldan kimler geldi, kimler geçti. Ama bir tek zihinlerde kalıcı iz bırakan sanatçı Emrah oldu.Rol aldığı filmlerde kaderin silesini yiyen, acıların çocuğu küçük Emrah adeta fenomen halini almıştır.Doksanlı yılardan sonra türeyen genç popçulardan önce , dönem gençlerinin idolü; genç kızların sevgilisidir. Emrah Son dönemlerde moda olan türkücülerin yönetmenlik koltuğuna oturma merakına oda kayıtsız kalmamış ve ilk yönetmelik denemesi olan ''Gelmeyen bahar''adlı filmin yönetmenliğini yapmış, eleştirmenler tarafından geçer not alsa da gişede istenilen başarıyı sağlayamamıştır.


Bizlerde Karakalem portre resim ailesi olarak sevgili Emrah’a sanat hayatının geri kalan döneminde başarılar dileriz. Resim çizmini geliştirmek isteyen arkadaşlara bir önerimiz daha olsun. Sizlerde karakalem portre resim çizimlerinizi ünlü kişilerin resimlerini çizerek geliştirebilirsiniz .Neden mi? Çünkü kendi yüzlerimizden çok onların yüzüne bakıyoruz.onların yüzlerini ezberlemişiz .Karakalem resim çizimimizin başarılı olup olmadığını, benzeyip benzemedini test etmenin en güzel yolu ünlü kişilerin resmini çizerek test edebiliriz…


karakalem resim

Sevdiklerinize özel bir hediye vermek istiyorsanız, portre resim çizdirmek iyi bir fikir olabilir. Karakalem portre resim çizimi için lütfen bizimle iletişime geçin.

bilgi@portreresim.com

Sipariş Formu

Yorum Gönder Blogger

 
Top