Karakalem Resim hediyesiMerhabalar Sevgili www.portreresim.com Dostları. Koca bir yılı şöyle bir gözden geçirdiğimizde önemli sayılabilecek kaç gün sayabiliriz. Dilerseniz birlikte saymaya başlayalım. Benim hemen aklıma gelenleri sayayım. 'yeni yıl,.evlilik yıl dönümü, anneler günü, babalar günü, doğum günleri gibi dini bayramlarımız, hadi resmi bayramlarımızı da sayalım evet ne oldu sonuç? Düşününce sayısı parmaklarımızın sayısı kadar az. Bu sebeple lütfen değersizleştirmeden yaşayalım bu günleri anlam katarak yaşayalım. Bu özel günlerin içinde Doğum günlerini ayrıca değerlendirmek lazım.. Doğum günleri diğer günlerden daha spesifiktir, çünkü o gün kimin doğum günü ise o kişiyi ilgilendirir. Yani mesela anneler günü bütün annelerin özel günüdür ya da sevgililer günü bütün sevgilileri ilgilendirir değil mi? Bunun için doğum günleri diğerler özel günlerden farklıdır herkesi ilgilendiren bir durum değildir. Yani mesela beş şubatta kimler doğduysa o gün onlar için özeldir o gün doğmayanları ilgilendirmez onlar için başka bir gelişme olmadıysa sıradan bir gün olur. Doğum günleri özel günler içinde en özeli sayılır. bu kadar basit bir konuyu bu kadar uzattım ya helal olsun bana.


Doğum Günü için Sürpriz Bir Hediye: Portre Kara Kalem ResimEvet şimdi gelelim Doğum günlerinde nelere dikkat etmeliyiz sorusuna cevap aramaya.

1-)Hemen söyleyelim  eğer dostlarınızdan birinin doğum gününü unutmuşsanız  diğer maddeleri okumanıza gerek kalmamıştır. Bu unuttuğunuz doğum günü bayan bir dostunuzun  doğum günü ise bir müddet görünmemeniz de fayda var demektir.Bu özel gün eşinizinse eğer en yakın hastanenin adresini veriyoruz.
Not:Erkeklerin doğumgünlerini hatırlamazsanız da sorun yok.

2-)Her ne kadar Doğum günü yaklaşan ''bak sakın bana hediye falan alma gerek yok''derse bile sakın  inanmayın siz onun dediğine.Herkesin hediyeleri bir bir açılrken siz keşke yer yarılsaydı da dersiniz bizden söylemesi.

3-)Hediye alırken dikkat edilecek bir diğer hususta Kişinin yaşına, huyun suyuna ,cinsiyetine göre bir hediye belirleyip hediyenizi taktim etmek,hepsi bu kadar...

Şimdi biraz da iş konuşalım.

doğum günü olan birinin portresini karakalem çizdirip ona hediye etmeye ne dersiniz? Bir an olsun durun ve  hayal edin kimi kazak hediye etmiş, kimi borcam:) ama sizin hediye paketi açılınca bir an sessizlik ve vavvvvv.....lar yada ooo!'lar hangi ünlemse işte o kişinin karakalem resmi çıkıyor ambalajın içinden, nasıl bir an.? Hayal edebiliyor muyuz. Kimse bunun fiyatını İnternetten de araştıramaz:)

Bizce en anlamlı hediye karakalem portre resim hediyesi olur. Kesinlikle öneririz..

Resim

Yorum Gönder Blogger

 
Top