Cem Yılmaz portre Resim
Komiklik, espiri, mizah, kişiden kişiye değişen subjektif değerlendirmelerdir. Bir kişiye çok komik gelen bir şey, bir başkası için çok sıradan ve normal bir şey gibi görülür ve o şeye pek gülmez! Peki sizi en çok güldüren kişi kim? Gerçekten espri denildiğinde aklınıza ilk olarak kim gelir? Espri yapmaya çalıştığınızda en çok kimin taklidini yapar veya kimin gibi konuşmaya çalışırsınız? Bizce Ülkemizde mizahın, esprinin, komikliğin en büyük simgesi ve komedi Stand Up, denildiğinde ilk akla gelen kişi Cem Yılmaz'dır. Gerçekten de, O bir fenomen, o bir başarı abidesi ve o Türkiye'de en fazla çakması, taklidi olan kişisi. Türkiye'nin tartışmasız en komik adamı Cem Yılmaz! Biz de, Türkiye de bu kadar ünlü olan ve Allah başımızdan eksik etmesin diyebileceğimiz bir kişinin karakalem portre resmini çizmezsek olmazdı! Sevgili Cem Yılmaz'a www.portreresim.com olarak küçük bir karakalem portre resim armağan etmek istiyoruz. Bu karakelem Portre çalışmamızda bizlere ilham veren kare, A.R.O.G ve G.O.R.A filimlerinde Arif tiplemesi ile canlandırdığı o kapalı çarşının bitirim esnafı tiplemesi  oldu! Filmden de hatırlayacağınız üzere  Arif karakteri, bizim kültürümüze has ve bizi anlatan en güzel karakterlerden biri. Her şeye burnunu sokmaya çalışan, her şeyi bildiğini zanneden oldukça sevimli ve uyanık olduğunu zanneden biri. Umarız Sevgili Cem Yılmaz, birbirinden güzel ve insanların yüzünde tebessüm oluşturan buna benzer bir çok projenin içerisinde olmaya devam eder.

Karakalem Resim Çizimleri - Cem Yılmaz Karakalem ÇalışmasıHazır Cem Yılmaz'dan bu kadar bahsetmişken bir tane de videosunu paylaşmasak olmazdı. Keyifli seyirler.

Sevdiklerinize özel bir hediye vermek istiyorsanız, portre resim çizdirmek iyi bir fikir olabilir. Karakalem portre resim çizdirmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

bilgi@portreresim.com


Sipariş Formu

Yorum Gönder Blogger

 
Top