Karakalem Portre resim

Herkese selamlar. Hayatımızda yaşayabileceğimiz kaç (en) özel günümüz vardır?  Bunu hiç düşündünüz mü? Bunların sanırım en önemlisi evliliğimizin startını veren düğünümüzdür..Düşünsenize başka hangi olay  hayatınızı geri dönülemez bir biçimde değiştirebilir.Yani geri dönüşü olsa bile hiçbişey eskisi gibi olabilr mi? Kimileri için güzel günlerin başlangıçı kimileri içinse kabusun başlangıcı olabilir .Dileğimiz odur ki yeni evlenecek olanlar da halihazırda evli olanlarda sonsuza kadar mutlu yaşasınlar.Kimse verdiği evlilik kararından pişmanlık duymasın. Şimdi birazda iş konuşalım isterseniz. Düğün öncesi, sonrası çektirdiğiniz fotoğraflarınızdan en beğendiklerinizi karakalem resim olarak ölümsüzleştirmek istemezmisiniz?güzel bir başlangıç için duvarınızda bize de yer ayırmak bizce güzel bir fikir.. Sizin düğün resimleriniz arkadaşlarınızkinden farklı olsun onlar normal fotoğraflar gösterirken sie siz komple baldızınla, eşinizin yengesiyle  bile:) çektridiğiniz fotoğrafınız karakalem resmini çizdirip farkınızı ortaya koyabilirisiniz :))) düşünsenize tüm albümünüz karakalem çizilmiş... Tabi şaka bir tarafa ama en azından evinizin duvarında  karakalem çizilmiş eşinizle birlikte bir resminiz olsun ...mutluluğunuz daim olsun ... Aslında evlilik ile ilgili yorumlarınızı yazarsanız  memnun oluruz.

Düğün-Nişan-Doğum Günü için Sürpriz Bir Hediye-Karakalem Portre Resim


portre resim çizdirmek istiyorum

Sevdiklerinize özel bir hediye vermek istiyorsanız, portre resim çizdirmek iyi bir fikir olabilir. Karakalem portre resim çizimi için lütfen bizimle iletişime geçin.

bilgi@portreresim.com

Sipariş Formu

Yorum Gönder Blogger

 1. Yanıtlar
  1. Evet karakalem Resim çizme konusunda her zamankinden fazla alıştırma yapın. Zamanla b ne kadar çok yol kat ettiğinize kendinizde inanamayacaksınız. Yeterki siz sabırlı ve çalışkan olun. Gerisi zamanla oluşur

   Sil
 2. Fotoğraf gibi bir çizim olmuş. Harika...

  YanıtlaSil
 3. Emeğinize sağlık süper bir çizim olmuş. Bu kadar iyi çizim yapmak için nasıl bir yol izlemem lazım yardımcı olur musunuz?

  YanıtlaSil
 4. İlk bakışta gerçek fotoğraf gibi görünüyor. dikkatli bakınca kara kalem çizim olduğu anlaşılıyor muhteşem olmuş emeğinize sağlık.

  YanıtlaSil

 
Top