Çocuk Resimleri
Bebekler sevimli oldukları kadar, günden güne değişen fiziki özellikleri ile ebeveynleri inanılmaz derecede şaşırtan varlıklardır. Bir bebekteki değişimi bir kameraya alsak ve bunu hızlandırılmış bir çekimle izleyecek olsak, dolayısı ile çocukluk dönemine girişlerine birlikte şahitlik etsek, sanıyoruz ki hepimiz bu inanılmaz hızlı değişimi gördüğümüzde hayretler içerisinde kalacağız. İstisnalar kaideyi bozmaz ama yaşı 30 ve üzeri olan bir çok yetişkinin en büyük sıkıntısı, bebeklik dönemlerine ait çok fazla fotoğraf ve video kaydının olmamasıdır. Bu aslında çok normal karşılanması gereken bir durumdur. Çünkü o dönemlerde şimdilerde olduğu gibi dijital kamera ve fotoğraf makinesi her evde bulunmayacak derecede lüks ve pahalı cihazlardı. Geçmişte yaşadığınız şeyi sanırız ki, siz çocuklarınıza yaşatmayacaksınız ve mümkün mertebe her özel ve önemli günün belgeleyip mutlaka fotoğraflamaya çalışacaksınız. Bu noktada www.portreresim.com olarak size bir önerimiz var! Çocuğunuza gelecekte bile bakıp belki de duygulanacağı bir hediye vermeye ne dersiniz? İster bebeklik dönemine ait, isterseniz de, çocukluk dönemine ait en güzel fotoğrafı bize emanet edin biz de size unutulmayacak ve sonsuza kadar saklanabilecek özel bir karakalem portre resim gönderelim...

Çocuk ve Bebek Karakalem Resimleri


Çocuklar için güzel ve profesyonelce hazırlanmış bir karakalem portre resim ile sürpriz yapmak, onları da çok sevindirecek ve mutlu edecektir. www.portreresim.com sitemizde çocuklar için sürpriz yapmak istiyorsanız, özel çerçevesi içerisinde ve Türkiye'nin neresinde olursanız olun en kısa sürede adresinize Portre Resim gönderiyoruz ve mutluluğunuza biz de imzamızı atıyoruz! Dilerseniz, Çocuklarınız ile birlikte bir fotoğrafınızı, dilerseniz yalnızca tek çocuğa ait bir fotoğrafı bize gönderiyorsunuz ve biz mümkün olan en kısa sürede (2-3 iş günü) çalışmamızı sizinle paylaşıyoruz. Hatta Çalışmamızın ne aşamada olduğunu size bir de ispat ediyoruz. Nasıl mı? Vermiş olduğunuz E-Mail adresine aşama aşama Portre resminizin durumunu size mail atıyoruz. Siz de yoğun iş temposu içerisinde resmim çizildi mi çizilmedi derdi tasası yaşamıyorsunuz.


Çocuk Resim

Sevdiklerinize özel bir hediye vermek istiyorsanız, portre resim çizdirmek iyi bir fikir olabilir. Karakalem portre resim çizimi için lütfen bizimle iletişime geçin.

bilgi@portreresim.com

Sipariş Formu

Yorum Gönder Blogger

 
Top