Karakalem Resim Siparişi
Karakalem portre siparişi vermeyi düşünen birçok müşterimizin bizlere sorduğu sorulardan biride şu oluyor. Acaba birbirinden farklı iki resmi tek bir resim kağıdı üzerine çizebiliyor musunuz? Sorusu oluyor. Hemen hemen her hafta bizlere ulaşan müşterilerimizden bazıları bu tarz soruları bizlere sorarlar. Örneğin kişi önceden vefat etmiş ve kendisi ile tek bir kare (veya mevcut fotoğrafları içinde beğenmediği yada çözünrlüğü düşük fotoğraflar olabilir) fotoğrafı olmayan bir sevdiği ile beraber kendisinin resmini aynı kâğıt üzerine karakalem çizmemizi isteyebiliyor. Veya uzakta yer alan bir sevdiği ile birlikte kendisine ait bir resmi bir kompozisyon içinde (örneğin elini sevdiğinin omuzuna yaslamış bir vaziyette veya sevdiği kişin koluna girmiş vaziyette gibi ) çizimler bizlerden istenebiliyor. Elbetteki bizde değerli müşterilerimizin bu tarz karakalem siparişlerini elimizden geldiği ölçüde cevaplamaya gayret gösteriyoruz. 
Yeter ki çizimi istenen kişiler veya nesneler aynı karede çizim için uygunluk göstersinler. Uygunluk demişken tamda bu durumu izah edecek bir örnekle yazımıza devam edelim. Bu sayfamızda yayınladığımız karakalem çizimimize iyice bakmanızı rica edeceğiz. Bu çizimde yer alan kişi ile arkasında yer alan spor araba ayrı ayrı iki fotoğrafın bir araya getirilerek çizimi ile mümkün oldu. Aslında bu arkadaşımızın gerçekte böyle bir fotoğrafı yok. Dilerseniz bu resmin kısaca kara kalem çizim hikayesini anlatarak konumuza devam edelim. www.portreresim.com üzerinden bizlere ulaşan değerli bir müşterimiz bizden şunu talep etti. Çok değer verdiği bir arkadaşının karkalem portresini yapmamızı ve bu çizimin içine çok sevdiği bir araba markasınıda çizmemizi bizlerden talep etti. Öncelikle her zamanki gibi bizde arkadaşının çözünürlüğü uygun bir fotoğraf veya fotoğrafar yollamasını istedik. Sonrada hangi marka ve model arabadan hoşlandığını öğrendik. Gönderdiği fotoğraf bizim çizim standartlarımıza uygundu. Üstelik o an fotoğrafı görünce sevdiği araba ile nasıl bir kompozisyon için de çizeceğimizin ışığı adeta yandı zihinlerimizde. Gerçekten müşterimizin gönderdiği fotoğraf ile yapma istediğimiz çok güzel örtüştü ve bizleri de değerli müşterimizi de oldukça memnun edecek bu harika karakalem portre çizim ortaya çıktı. Biz gerçekten çok beğendik bu çizimi ve değerli müşterimize adeta sitemizde yayınlamak için yalvardık dersek abartmış olmayız 😊 Kendiside bu çizime konu olan kişiden izin alarak ve bizimde isteğimizi kırmayarak olur cevabı verdi. Biz böyle karkalaem bir çalışmanın altına imzamızı atmaktan oldukça gururlandık. Ayrıca hediyesini alan çizim sahibinin de oldukça mutlu olduğu bilgisi bizlere ulaştı. İşte bu tek kara karakalem portre resminin hikayesi böyle gelişti sevgili dostlar. İnternet sitemize sipariş verenlerin % 99’u bu şekilde mutlu sonla bitiyor dersek abartmış olmayız. %1 lik kesim için zaten ne yaparsanız yapın mutlu edemezsiniz. 
karakalem resim siparişi
Evet, sevgili dostlarımız. Sizlerde elinizde sevdiklerinizle birlikte çekilmiş bir fotoğrafınız yok ise hiç dert etmeyin kendi resminizi ve sevdiğiniz kişiye ait resminizi gönderin biz burada sevdikleriniz ile sizi kavuşturalım. Üstelik karakalem çizilmiş olarak. Yıllarca duvarınızda asılı kalacak harika karakalem resimler çizelim. El ele, kol kola birbirinize sarılmış olarak sizleri sevdikleriniz ile çizimini yapabilir. Sizin hayal ettiğiniz ne ise bizlere detaylı anlatın ve gerisini bize bırakın. Sadece gönderdiğiniz resimler teknik açıdan uygun olsun. Gönderdiğiniz fotoğrafların uygunluk konusunu sesli iletişim kurarak tartışabiliriz.

Şimdilik bizden bu kadar kendinize çok çok iyi bakın.

Yorum Gönder Blogger

 1. Merhaba,
  Karakalem resim çizimi muhteşem olmuş. Elinize sağlık. Ancak keşke çizimi yapılan kişi ile gerçek resmi yan yana kotsaydınız.Portre çizimi ile fotoğraf arasında kıyaslama yapabilirdik. Eminim mükemmel bir benzerlik sağlamışsınızdır. Ancak yinede yan yana görmek daha iyi olur. Bence....

  YanıtlaSil
 2. Evet çizim Müthiş. Benden önce yorum yazan arkadaşa katılıyorum. Çizimlerin yanında çizimi yapılan kişilerin fotoğraflarıda olsun.

  YanıtlaSil
 3. Merhaba. Çizimleriniz çok güzel. Acaba sizden resim dersi alabilir miyim?

  YanıtlaSil
 4. Çok güzel. emeğinize sağlık. Harika bir karakalem çizim olmuş. Karakalem sipariş vermeyi düşünüyorum.

  YanıtlaSil
 5. Vermiş olduğunuz bilgiler çok yararlı oldu benim için çok teşekkür ederim emeğinize sağlık harika çizimleriniz var.:)))

  YanıtlaSil
 6. Mükemmel bir çizim çıkarmışsınz ortaya elinize sağlık çizimlerinizi merakla bekliyorum..

  YanıtlaSil
 7. Kara kalem resim çizimleriniz. Çok güzel birebir çizmişsiniz helal olsun
  Neredeyse bütün çizimlerinize gerçekten bayıldım helal olsun diyorum emeğinize sağlık.

  YanıtlaSil
 8. Her noktasıyla mükemmel bir çizim çıkarmışsınz ortaya elinize sağlık

  YanıtlaSil

 
Top