karakalem resim
Merhaba; Karakalem çizim yapmayı öğrenmek zor değildir. İnsanlar okuma yazmayı  müzik aleti çalmayı, bisiklet sürmeyi nasıl küçük yaşlardan itibaren öğrenebiliyorsa karakalem resim çizmeyi de öğrenebilirler. Üstelik karakalem resim çizmek bunlardan daha zor değildir. Yeter ki çizim yapmak isteyen kişi bu konuda istekli ve hevesli olsun. Karakalem resim yapmak hatta daha genel ifade ile belirtirsek resim çizmek için en başta gerekli olan istek, sabır ve gözlem olarak sıralarsak yanılmış olmayız. Ayrıca her işte olduğu gibi karakalem resim çiziminde de kendinize hata yapma özgürlüğü tanımalısınız. Bu nokta oldukça önem arz ediyor bu noktanın altını tekrar tekrar  çiziyoruz. Zira yaptığınız çizim hataları sizin hevesinizi kırmak yerine  daha çok sizi kamçılamalıdır. Zira bu yolda zafere giden yol hatalarınızı düzeltmek konusundaki ısrarınız da  yatar. Hatalar sizi mükemmele ulaştırmak için önünüze çıkan  küçük fırsatlardır. Bakış açınızı bu şekilde değiştirirseniz karakalem çiziminde  gün geçtikçe çizim yeteneğinizin geliştiğini görebilirsiniz. Sürekli alıştırmalar ve tekrarlarlardan sonra sizde insanları kıskandıran  çizimler yapabilirsiniz. Hadi bakalım içinizdeki ressamı ortaya çıkarma zamanı geldi. İnternet sitemizde kara kalem portre çizim siparişlerimiz son sürat devam etmektedir. Yoğunluğumuzdan dolayı bazı müşterilerimizin portre çizim sipariş isteklerini maalesef karşılayamıyoruz. Bu konuda kendilerinden özür dileriz. Karakalem portre  Çizimlerimiz son derece titiz ve uzun süren çalışmalar sonucunda yapıldığı için yoğun karakalem portre siparişlerini karşılamak konusunda da açıkçası sıkıntı yaşayabiliyoruz. 

karakalem sipariş
Özelikle sevdiklerine karakalem portre resim hediye etmek isteyen  ancak bu düşünceye son günlere  bırakan sevgili misafirlerimizden minik  bir ricamız olacak. Karakalem portre siparişlerinizi  bizlere en az üç dört gün öncesinden veriniz.  Aksi durumda sipariş kabulü yapamıyoruz. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz. Tekrar görüşmek dileğiyle hoşçakalın.

Yorum Gönder Blogger

  1. Çizim oldukça güzel. Ama yüzlerdeki ifadeler çok soluk. Sanki oyuncak bebek suratları gib. Onun dışında oldukça güzel.

    YanıtlaSil
  2. Keşke çizimini yaptığınız kişilerin orijinal resimlerini de yayınlasanızda bizde iki resim arasındaki benzerlikleri inceleyebilsek. Böyellikle ne kadar benzemiş görebilsek :)))

    YanıtlaSil

 
Top