Eşinize özel hediye
Bugüne kadar eşinize çeşitli vesilelerle farklı kategorilerdeki yüzlerce hediye çeşidi denediniz. Bunların içinde çiçekler, çikolatalar, aksesuarlar, kozmetik ürünleri, takılar, parfümler ve kim bilir daha neler neler vardı! Bir çoğu daha haftasını tamamlamadan ömrünü tamamladı. Mesela O'na sayısız kere çiçek hediye ettiniz ancak daha üzerinden bir hafta bile geçmeden hepsi kuruyup soldu. Mesela eşinize çikolata armağan ettiniz ancak, o da hemen o an için yendi ve tamamen tükenip bitti. Daha kalıcı hediyeler de aldınız! Örneğin eşinize çok beğendiği bir kıyafeti satın alıp hediye ettiniz! Şahane bir hediye paketi içerisindeki kıyafeti eşinize ilk takdim ettiğinizde, nasıl da müthiş bir heyecan yaşamıştı! Aman Allah'ım bu kıyafet eşinize çok yakıştı. Ancak bir yerden sonra göz de alıştı, gören de! Artık sizin hediye etmeniz dışında bu kıyafetin hiçbir cazibesi kalmadı! Dahası moda da değişiyor. Belki seneye eşiniz o kıyafetin yüzüne bile bakmaz artık:)

Portre Resim Eşinize En Orijinal Evlilik Yıldönümü Hediyesi


Bazı hediyeler gelip geçicidir. İlkin müthiş bir heyecan yaratır ama daha sonrasında heyecan yerini bir başka duyguya terk eder. Ancak bazı hediyeler de vardır ki son derece orijinal, anlamlı ve asla eskimeyen, hiçbir zaman modası geçmeyen... Burası bir karakalem resim sitesi ve hangi hediyeden bahsettiğimizi pakala biliyorsunuz:) Eğer sizi ikna edebildiysek, evliliğinizin yıl dönümünde eşinize harika bir sürpriz yapmaya var mısınız? Eğer cevabınız evet ise, size harika bir teklifimiz var! Eşinizi gelinlik giydiği o özel ana geri götürelim. Ama bu sefer kara kalem farkıyla! En güzel düğün fotoğraflarınızdan birini bize gönderin, en fazla 2 iş günü içerisinde çizip adresinize kargo yapalım! Siz de eşinize harika bir Eşinize evlilik yıldönümü hediyesi seçmiş olmanın haklı gururunu yaşayın.

Kadınları bilirsiniz. Düğün fotoğrafları Onlar için değim yerindeyse hazine değerindedir. Bu yüzdendir ki eve ilk kez gelen bir misafire büyük bir iştahla düğün-nişan-söz fotoğrafları gösterilir. Aynı şekilde kadınların gözünde düğün CD-DVD'leri de çok kıymetlidir. İşte size belki de günlerdir arayıp de bulamadığınız ancak portreresim.comn sitesi farkıyla yakaladığınız orijinal evlilik yıldönümü hediyesi fırsatı! Eşiniz için her biri eşsiz değerde olan düğün fotoğraflarınızdan en beğendiğinizi bize gönderin, O'na hayatının hediyesini biz hazırlayalım, siz verin....

Sipariş Formu

Yorum Gönder Blogger

  1. Çizimleriniz oldukça başarılı. Tebrik ederim.

    YanıtlaSil
  2. Çizim çok güzel orası kesin. Ancak karakalem resmin fotoğrafı biraz karanlık çıkmış sanırım. Gerçekte o kadar soluk olmadığını düşünüyorum.

    YanıtlaSil
  3. Her noktasıyla mükemmel bir çizim çıkarmışsınz ortaya elinize sağlık..

    YanıtlaSil

 
Top