Sizin Gönderdiğiniz Karakalem Çalışmalar.İbrahim Sünner

  Herkese kucak dolusu selamlar.İnternet sitemiz olan portreresim.com yayın hayatına  başlayalı sekiz ay oldu ve bundan gurur duyarak söylemeliyiz ki sitemize  duyulan ilgi her geçen gün  artarak devam ediyor.Bu iligi bizi öylesine mutu ediyor ki bu anlatılamaz.Bu ilgi ve alakanızdan ötürü siz sevgili ziyaretçilerimize sonsuz teşekkür ediyoruz.
    Bu sıralar kişiye özel karakalem portre çizimleri yaptığımızdan dolayı ünlü kişilerin portre çizimlerine malesef zaman ayıramıyoruz.Bazı dostlarımız  ünlülere ait  karakalem çizimlerinin yenilerini beklediklerini mesaj yoluyla bize ilettiler. Önümüzdeki günlerde kesinlikle ünlü kişilerin portre çizimine yer vereceğiz.
   Bizim konuk çizerlerimizden biri olan, çok kıymetli  sayın İbrahim Sünner bey bizlere yeni karakalem portre çalışmalarını gönderdi. Kıymetli Beyefendinin gönderdiği karakalem portre çizimlerini sitemizde yayınlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz.İbrahim sünner bey birkaç ay öncede sitemize çok kıymetli portre çizimlerini yollamış ve biz eserlerini sitemizde yayınlamıştık.Bugün sevgili dostumuzun bizimle paylaştığı resimler;Atatürk,Kevin  Costner ve Mel Gibson.Bizden ünlü kişilerin porter çizimlerini bekleyen takipçilerimiz için oldukça başarılı çalışmalar .Kendisine portreresim.com olarak çok teşekkür eder ve resim çalışmalarını yolladıkça sitemizde yayınlamaya devam edeceğiz.


   Yorum Gönder Blogger

 1. Herkese selam yerimi degil mi bilmiyorum
  Bir sorum olacak
  Portreye yani yuze boyut nasil verilir derinlikten bahsediyorum

  YanıtlaSil
 2. Merhaba Emre Bey,
  Portre çiziminde derinlik ve boyut kazandırmakla ilgili sorunuzun cevabını birkaç cümle ile açıklamak maalesef imkansız. Ayrıca bu sorunuzun daha çok görerek anlayabileceğiniz bir cevabı var. Dilerseniz video platformlarında karakalem portre çizim videolarını inceleyerek fikir edinebilirsiniz. Saygılarımızla

  YanıtlaSil
 3. Çizimler çok başarılı. ellerinize sağlık

  YanıtlaSil

 
Top