Karakalem Resim Çizimleri

Sevgililere Özel Karakalem Çizimler

Size şimdi söyleyeceğimiz söz çok klişe gelebilir ama "Bize, Mutluluğun Resmini Çizin" deseydik ne çizerdiniz? Soyut resimler ile veya birbirinden farklı renklerle belki duygu dünyanızdaki mutluluğa dair yansımaları bizimle paylaşabilirdiniz. Ama somuta indirilmiş hali ile mutluluğu çizin deseydik, ne yapardınız? Muhtemelen hayatınızdaki en özel insanın resmini çizer ve "İşte Mutluluk Budur" derdiniz. Çizdiğiniz resim çalışması ya eşiniz olur, ya sevgiliniz, ya çocuğunuz, ya da değer verdiğiniz ve hayatınızda her zaman var olmasını istediğiniz kişi olurdu! Çünkü hayat, gerçekten de yanı başınızda sevdikleriniz olduğu sürece bir anlam kazanır! Mutluluk ise, ancak ve ancak O'nlar hayatınızda oldukları sürece gerçek anlamda "Mutluluk" olur!

Herkesi saygı ve sevgi ile selamlıyoruz. İletişim panelinden bize ulaşan bazı Dostlarımız, yeni resim çalışmlarımızı sabırsızlıkla beklediklerini bizlere iletiyorlar. İlginize ve sabrınıza sonsuz kere teşekkürlerimizi sunuyoruz. Gerçekten de Karakalem ile çizilmiş yeni resim çalışmalarımızı paylaşmayalı epey uzun bir zaman olmuştu! Ama sanırız böylesine şık ve anlamlı bir karakalem çalışması ile kendimizi size affettirebiliriz.

Görmekte olduğunuz resim, bir müşterimize ait karakalem çalışması! Kendisinden bu resmi Portreresim.com sitesinde yayınlamak için gerekli izni kopardıktan sonra, büyük bir heyecan ile sizlerle paylaşmak istedik! Sevgili müşterimize göstermiş olduğu anlayış ve hoş görü için çok teşekkür ediyoruz.

Sevgiliniz için benzersiz ve orijinal bir hediye düşünüyorsanız, bize göre kara kalem ile çizilmiş porte resim sevgiliye hediye fikirleri içerisinde mutlaka yer almalı!

Sevgililer Karakalem Resim Çalışması


Karakalem Resimler

Bir diğer resim çalışması ise, aşağıda yer almaktadır. Sevgili müşterimize bizi kırmayıp müsaade ettiği için sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. 

Karakalem Resim

bilgi@portreresim.com

Sipariş Formu

Yorum Gönder Blogger

  1. Süper bir kara kalem çalışması olmuş.Emeğinize sağlık ben çok beğendim sipariş nasıl verebilirim.

    YanıtlaSil

 
Top