karakalem resimler
"Hatasız kul olmaz, hatamla sev beni..."

Karakalem resim çalışmalarımıza Türkiye'de arabesk müziğinin sevilmesinde ciddi şekilde pay sahibi olan, sevenleri tarafından kendisine "Baba" lakabı verilen, güçlü ses Orhan Gencebay'ı konuk ediyoruz. Orhan Gencebay genellikle söz ve bestelerini kendisinin yaptığı şarkı ve türküler ile yıllarca insanların aşklarına, kederlerine, hüzünlerine tercüman oldu. Sadece yapmış olduğu mükemmel arabesk aşk şarkıları ile değil, kendine has ağır duruşu, efendi kişiliği ile milyonların kalbine taht kurdu. O, bugüne kadar sayısız arabesk şarkının altına besteci, söz yazarı olarak imzasını attı. Bir çok albümü bulunan Orhan Gencebay'ın şarkıları halk tarafından o kadar benimsendi ve o kadar sevildi ki, tribünlerde marş olarak bile onun bazı şarkıları binlerce kişi tarafından söylendi. Geçtiğimiz günlerde sanata 40. yılını veren Orhan Baba'nın en sevilen şarkıları "Hatasız kul olmaz", "Batsın bu dünya", "Bir Teselli ver" ,"Beni böyle sev" gibi şarkılarıdır. Orhan Gencebay'a sağlıklı mutlu ve huzurlu nice yıllar diliyor ve kendisine bu karakalem resim çalışmasını hediye ediyoruz.

Karakalem Ünlü resimleri Orhan Gencebay


Karakalem ünlü resimleri
Sevdiklerinize özel bir hediye vermek istiyorsanız, portre resim çizdirmek iyi bir fikir olabilir. Karakalem portre resim çizdirmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

bilgi@portreresim.com


Sipariş Formu


Sitemizde yer alan karakalem resim çalışmaları ve bu çalışmalar için yazılmış olan makalelerin telif hakları www.portreresim.com sitesine  aittir. Sanat eserlerimizin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası"na göre suçtur. Sitemiz içerisinde yayınlanan karakalem çalışmaları ve yazılan makaleler için büyük bir emek verilmektedir. "Yayıncı" veya "Kaynak" belirtmeden, izin alınmadan yapılan emek hırsızlığına karşı herkesi duyarlı olmaya ve adaletli davranmaya davet ediyoruz. Sitemizden kopyalanan içerik, sitemiz kaynak gösterilmeden yapılmış yayınların tespiti halinde yasal yollara başvurma hakkımızın saklı olduğunun bilinmesini isteriz. 

Yorum Gönder Blogger

  1. Orhan Gencebay Hayranıyım. Karakalem çizimlerinizin hemen hepsini inceledim. Ama doğrusunu isterseniz Orhan gencebay çimini pek benzetemedim. Kusurumada bakmayın

    YanıtlaSil
  2. Karakalem saç mükemmel çizilmiş. Ancak bende Cevat beyein düşüncesine katılarak pek benzetemediğimi söyleyeceğim. Ama altını çizerek SAÇ ÇİZİMİ Muhteşem.

    YanıtlaSil

 
Top