Adriana Lima resimleri
Ünlülere ait karakalem resimlerimiz içerisine Dünyaca ünlü Brezilyalı Süper Model Adriana Lima resmini dahil ediyoruz. Sitemizde yayınlamış olduğumuz karakalem resim çalışmaları ile ilgili olarak bazı resim severler tarafından Kadınlara ait karakalem resimler paylaşmadığımız yönünde eleştiriler aldık. Ağırlıklı olarak erkek ünlülere ait resim çalışmalarımız yanında kadın portre resimlerin de olması gerektiği yönünde eleştiriler tarafımıza iletildi! Gerçekten de bize iletilen bu yapıcı eleştiriden sonra bizim de dikkatimizi çekti ve fark ettik ki, şuana kadar ağırlıklı olarak erkek ünlülerin resimlerini çizmiş ve bu platformdan paylaşmışız. hatanın neresinden dönersek kardır düşüncesi ile kolları sıvadık ve hangi bayana ait karakalem çalışma yapabiliriz diye minik bir araştırma yaptık. Özellikle Acun Ilıcalı tarafından Türkiye'ye davet edildikten sonra Türkiye'deki hayran kitlesini önemli ölçüde arttıran, alçak gönüllüğü, sempatik tavırları,  güzelliği ile milyonların sevgilisi Adrina Lima'yı  çizmeye karar verdik. Adriana Lima, ilk olarak Victoria's Secret firmasının defilelerinde boy gösterir ve kısa zamanda tüm dünyayı kendisine hayran bıraktırır.  Dünyanın en fazla aranan mankenleri arasına girmeyi başarır.Karakalem Resim Çizimleri - Ünlü Kadın Portreleri- Adriana Lima


karakalem kadın resimleri

Sevdiklerinize özel bir hediye vermek istiyorsanız, portre resim çizdirmek iyi bir fikir olabilir. Karakalem portre resim çizimi için lütfen bizimle iletişime geçin.

bilgi@portreresim.com


Sipariş Formu

Yorum Gönder Blogger

  1. İlk başta tedirgindim ama gerçekten hayran kaldım. Çizim süper ve birebir benzetiyor. Emeğinize sağlık, çok teşekkür ederim!

    YanıtlaSil

 
Top