karakalem resimler
Karakalem resim çalışmalarımızın yer aldığı Portreresim.com yeni bir çalışmasını daha sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyor. Yeni karakalem resim çalışmamız hakkında bilgi vermeden evvel, sizlere kocaman bir teşekkür ediyorum. Çünkü, özellikle Facebook sayfamızı beğenenlerin sayısı çok kısa sürede "125 kişi sınırını aştı" Umarım bundan sonra bu sayı binleri aşar ve bir teşekkür konuşması daha ederim. Portreresim Facebook sayfamızı beğenenlerin sayısının artması, yeni yüzlerin olması bizi inanılmaz derecede mutlu ediyor. Karakalem resim çalışmalarımız ile ilgili olarak yalnız olmadığımızı görmek, birilerinin hala "el emeği göz nuru" işlere önem verdiğini bilmek, insana müthiş bir haz ve mutluluk veriyor. Resim çizme konusunda yeteneği olan arkadaşlara sesleniyorum; "Lütfen yapmış olduğunuz resim çalışmalarını bizimle paylaşın." Teşekkür konuşmamızı yaptıktan sonra gelelim bugün resim çalışmamız hakkında bilgi vermeye. Karakalem Ünlü Resimlerine yeni bir çalışmamızı daha dahil ediyoruz. Kim mi? Amerikalı ünlü aktör, Will Smith

Will Smith Kimdir? Gerçek adı Willard Christopher olan Will Smith, aslında kariyerine sinema ile başlamamıştır O ilk olarak kendisini milyonlara Rap müzisyeni olarak tanıtmıştır. Şu an evli ve bir kızı, iki erkek çocuğu bulunan Will Smith, son dönemde oynamış olduğu filmlerde önemli gişe başarıları ve gişe hasılatı sağlamıştır. Başarı kariyerlerini tırmanan diğer bir çok ünlü aktör gibi maddi anlamda çocukluğunu O da sıkıntılar içerisinde geçirir. Buz dolabı tamircisi olan babası daha O, 13 yaşındayken annesi ile ayrılırlar. Ancak maddi sıkıntılar Smith'i durdurmaz. Will Smith, eğitim yaşamında çok parlak bir öğrencidir ve bir çok üniversiteden burs teklifi alır. Will Smith başarılarla dolu olan üniversite yaşamını rap müzikte gösterdiği olağanüstü performansı sebebi ile yarıda bırakır ve o saatten sonra eğitim kariyerini noktalar. Onun hakkında bilinmesi gereken bir diğer önemli konu ise, 2005 yılında yaptığı filmlerin her birinin rekor düzeyde gişe hasılatı sağlamasıdır. Bu sebeple Guinness Rekorlar Kitabı'na adını yazdırmıştır. Takvimler 2007'yi gösterdiğinde O da, Hollywood'un en ünlü şöhretlerinin el izlerinin bulunduğu caddeye el izini ve ismini yazdırmayı başarır. Sinema kariyeri başarılı filmler ile dolu olan Smith için ABD başkanı Barack Obama şu sözleri söyler; "Eğer bir gün kendi hakkımda bir film yapılırsa beni Will'in canlandırmasını isterim."

Will Smith Filmografisi


* Ali (Dünyaca Ünlü Boksör Muhammed Ali Clay'in hayatını canlandırır)
* Ben Efsaneyim ( Bilim Kurgu türünde çok başarılı bir film)
* Siyah Giyen Adamlar ( Komedi ve Bilim Kurgu türü)
* Devlet Düşmanı 
* Kurtuluş Günü (Bilim Kurgu)
* Hancock (Bilim Kurgu)
* Vahşi Vahşi Batı
* Umudunu Kaybetme
* Çılgın İkili


Karakalem Resim Çalışmaları - Ünlü Portreleri Will Smith


karakelem çizimleri
Sevdiklerinize özel bir hediye vermek istiyorsanız, portre resim çizdirmek iyi bir fikir olabilir. Karakalem portre resim çizdirmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

bilgi@portreresim.com


Sipariş Formu

Yorum Gönder Blogger

 
Top