Cristiano Ronaldo
Merhaba Sevgili Karakalem resim Dostları. www.portreresim.com sitemizin temasında bir değişiklik yaparak resim galerisi tarzında bir tema kullanmaya karar verdik. İstedik ki, biz şayet bir karakalem sitesiysek, yazılardan çok resimlerin ön planda tutulması gerekir. Umarız siz de yeni temamızı beğenmişsinizdir. Şimdi gelelim bugün paylaşmış olduğumuz karakalem portre resmimize. Beğenilerinize sunduğumuz karakalem çalışmamız Cristiano Ronaldo'ya ait. 

Cristiano Ronaldo Kimdir? 1985 yılında Portekiz'de doğmuştur. Dünya futbol dünyasının gerçek anlamda Mega Starı. Futbolculuğu, reklam oyunculuğu, seyahatleri ve özel hayatı ile herkesin gözünün üzerinde olduğu yıldız bir isim. Real Madrid'te top koşturan ünlü futbolcu, bir röportajında şöyle der; "Erkekler benden, yakışıklı, zengin ve güçlü olduğum için nefret ediyor". Özellikle son dönemde Barcelona'da top koşturan Lionel Messi ile sık sık hangisinin daha iyi futbolcu olduğu yönünde spor tartışmalarına konu olur. 

Karakalem Portre Resim - Cristiano Ronaldo


Karakalem Ünlü Resimleri

Sevdiklerinize özel bir hediye vermek istiyorsanız, portre resim çizdirmek iyi bir fikir olabilir. Karakalem portre resim çizdirmek için lütfen bizimle iletişime geçin. 

bilgi@portreresim.com

Sipariş Formu

Yorum Gönder Blogger

  1. Ronaldo Çok hızlık bir şekilde çizlmiş gibi. Karakalem resim olarak fena değil ama daha güzel olabilridi.

    YanıtlaSil

 
Top