Karakalem Resim
Ünlülere ait kara kalem portre resim köşemizde bu hafta, kariyeri, oyunculuğu ve başarılarla dolu geçmişi ile Prad Pitt'e yer vermek ve sizlerin beğenisine sunmak istedik. Brad Pitt Kimdir sorusu? İngiliz asıllı Amerikalı aktör ve prodüktör olan Brad Pitt, Hollywood’un en başarılı aktörlerinden biridir. Başarılı bir aktör olmasının yanı sıra, Dünyaca ünlü bir çok derginin yapmış olduğu anketlerde ve birçok kaynağa göre sinema endüstrisinin yaşayan en seksi erkek aktörüdür. Bir çok gişe başarısı sağlamış olan filmlerde rol olan Pitt'in Filmografisinde oynamış olduğu ve en çok bilinen filmlerden bazıları Se7en (Yedi), Fight Club (Döğüş Kulübü), Meet Joe Black, Troya (Truva), Twelve Monkeys, Legends of the Fall, Snatch, Thelma & Louise, A River Runs Through It ve Babel’dir. Oyunculuk kariyeri, Başarıları, aşkları, filmleriyle fenomen haline gelmiş olan ve milyonları peşinden sürükleyen ve yüzyılımızın ikonu haline gelmiştir. Bir çok farklı karakter ve rol ile hayran kitlesini arttıran Brad Pitt, sevgilisi Angelina Jolie ile birlikte yardıma muhtaç, kimsesiz ve hasta çocuklara yardım için bir çok projeye imza atmışlardır. Sevgilisi ile birlikte yardım sever yönü güçlü olan Brad Pitt'i, biz de www.portreresim.com olarak tüm kalbimiz ile tebrik ediyor ve buna benzer yardım çalışmalarının devam etmesini temenni ediyoruz. Sinema endüstrisinin beyaz perdeye kazandırdığı hem yaklışıklılığı hem de oyunculuğuyla göz dolduran aktör Brad Pitt karakalem Portre Resim çalışmamızı siz değerli ziyaretçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Önümüzdeki günler içinde bu resmin final noktasına kadar olan bütün aşamalarını adım adım karakalem portre resim nasıl çizilir sizler ile ve bu işe gönül verenler ile paylaşacağız.


Karakalem Portre Resim-BRAD PITT


karakalem çalışmaları

Sevdiklerinize özel bir hediye vermek istiyorsanız, portre resim çizdirmek iyi bir fikir olabilir. Karakalem portre resim çizimi için lütfen bizimle iletişime geçin.


bilgi@portreresim.com


Sipariş Formu

Yorum Gönder Blogger

 1. Gercekten mukemmel. oldukca profesyonel olmus

  YanıtlaSil
 2. İlk bakışta gerçek fotoğraf gibi görünüyor. dikkatli bakınca karakalem çizim olduğu anlaşılıyor.

  YanıtlaSil
 3. Gözler karakalem çizim olmasına rağmen renkli gibi. Çok başarılı

  YanıtlaSil
 4. Merhaba. Çizimleriniz çok güzel. Acaba siz resim dersi veriyor musunuz?

  YanıtlaSil
 5. Karakalem resim olarak oldukça başarılı buldum. Bütün çizimleriniz bu şekilde ise çok güzel elleriniz dert görmesin emeğinize sağlık..

  YanıtlaSil

 
Top