karakalem resim çizimi
Bu hafta kara kalem portre resim ünlüler kuşağı içerisindeki konuğumuz, Angelina Jolie! Bir önceki hafta yine kendi çizimimiz olan sevgilisi Brad Pitt'i sizlerin beğenisine sunmuştuk! Eee, Brad Pitt olur da yanında eşi Angelina Jolie olmasa, ayıp olurdu. Biz de www.portreresim.com ailesi olarak sevgilileri ayırmaya gönlümüz pek elvermedi. Şimdi Angelina Jolie biyografisine geçelim mi? Angelina Jolie kimdir? Bütün dünyanın gözlerinin üzerinde olduğu Hollywood’un en ünlü yüzlerinden biri olan Angelina Jolie, sinema eleştirmenleri tarafından dünyanın en iyi kadın oyuncuları arasında pek gösterilmez ama bize göre tartışmasız giyimi, kuşamı ve yaşantısı ile en fazla hayran kitlesine sahip ve en çok takip edilen kadın ünlülerinden biridir. Sinema kariyerine daha ilk başladığı yıllarda özellikle erkek izleyicilerin ilgi odağı ve hayranlığını kazanan  Angelina Jolie, sinema oyunculuğu haricinde yine ünlü bir aktör olan sevgilisi Brad Pitt ile Birleşmiş Milletler'in İyi Niyet Elçiliği görevi üstlenmişlerdir.


1975 yılının haziran ayında ABD’nin Los Angeles Eyaleti’nde doğan Jolie, her ne kadar eleştirmenler tarafından başarılı bir oyuncu olarak görülmese de kariyerine bir tane Oscar Ödülü sığdırmayı başarmıştır. Dünyanın en çok okunan dergileri, televizyon programları ve internet siteleri tarafından yapılan anketlerde bir çok defa “Dünyanın En Güzel Kadınları” listesinde mutlaka onun adı olmuştur. Sinemaya ilk başlangıç yılı daha henüz 8 yaşındayken olmuştur. Sinema kariyerine ilk adımını babası ile oynadığı “Looking to Get Out” filmiyle olmuştur. Angelina Jolie’nin kariyerinde bir sıçramaya neden olmasa da yapımcıların ve sinemaseverlerin dikkatini çekmesini sağlayan filmiyse 1997 yapımı “George Wallace” filmidir. Sinema eleştirmenlerinden çok büyük övgüler almasa da bilhassa “erkek” sinema izleyicilerinden büyük övgüler alan Jolie, böylece Hollywood yapımcılarının da ilgisini çekti. Yapımcılar Jolie’nin kendine has ifadesinin erkek seyirciler üzerinde etkili olabileceğini ve filmlerin gişede büyük bir başarı kazanabileceğini kısa zamanda anladı.

Karakalem Portre Resim - Angelina Jolie


Karakalem angelina jolie, portre resim. karakalem resim

bilgi@portreresim.com
Sipariş Formu


Yorum Gönder Blogger

 1. Tebrikler basarili calisma olmus

  YanıtlaSil
 2. Tebrikler basarili calisma olmus

  YanıtlaSil
 3. Merhaba çok güzel olmuş. Acaba saçlardaki parlaklığı (beyazlıkları diyelim) nasıl yapıyorsunuz ?

  YanıtlaSil
 4. Beyazlıklar silgi veya bazı beyaz kalemlerle (ne olduklarını bilmiyorum) yapılıyor.

  YanıtlaSil
 5. Daha güzel Angelina jolie çizimleri görmüştüm. Ama buda fena sayılmaz

  YanıtlaSil
 6. Kara kalem çizimleriniz muhteşem benim merak ettiğim gözleri nasıl bu kadar gerçekçi çizebiliyorsunuz emeğinize sağlık..

  YanıtlaSil

 
Top