Jason Statham Portre Karakalem Resim
Aksiyon Filmlerinin Sert kahramanlarından Jason Statham Portre Karakalem Resim çalışmamızı sizlerin beğenisine sunuyoruz. En tanınmış filmlerinden biri olan ve en fazla gişe hasılatı sağlayan filmi "Taşıyıcı" ile Jason Statham milyonların sevgisini kazanmayı başardı. İngiliz bir ailenin ikinci çocuğu olarak dünyaya gelen Jason Statham, anne ve babası gibi sinema yaşamına ilk olarak sokak tiyatrosu ile başladı. Jason Statham'ın yaşamında spor oldukça önemli bir yere sahiptir ve o bunu her fırsatta dile getirmekteydi. Pek çok spor dalını uygulasa da uzmanlaştığı spor dalı "dalış" sporudur. Aksiyon filmlerinin en fazla aranılan oyuncularından biri olan Statham, oynadığı filmler ile önemli gişe başarılarına imza atmıştır. Aksiyon ve dövüş filmlerinde sert karakteri ve göze oldukça hoş gelen estetik kavga sahneleri ile Statham Türkiye'de de önemli oranda izleyici hayran kitlesine ulaşmıştır. www.portreresim.com ailesi olarak, sert bakışları ve kendi branşında önemli bir hayran kitlesine sahip olan Jason Statham'ı ünlülere ait Karakalem Portre Resim kuşağında yer vermek istedik. Umarız siz de bu çizimi beğenmişsinizdir. Her zaman olduğu gibi bizlere iletişim alanından veya bu yayının altında yer alan yorum kısmından karakalem portre resim konusunda eleştiri ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Karakalem Resim Çalışmaları -Jason Statham


Jason Statham Portre Karakalem Resim

Sevdiklerinize özel bir hediye vermek istiyorsanız, portre resim çizdirmek iyi bir fikir olabilir. Karakalem portre resim çizimi için lütfen bizimle iletişime geçin.

bilgi@portreresim.com


Sipariş Formu

Yorum Gönder Blogger

 1. Abi maşallah adamın tam bakışını vermişsiniz. Karkalem çizim budur işte.

  YanıtlaSil
 2. Bakışlar süper. Keşke bende böyle güzel resim çizebilseydim.

  YanıtlaSil
 3. Ramazan KarakurtPazar, Ekim 08, 2017

  Buu adamın kendine has o sert bakışını güzel çizmişsiniz. Tebrik ederim . En kısa zamanda bende size karakalem resim siparişi vermeyi düşünüyorum.

  YanıtlaSil
 4. Neredeyse bütün çizimlerinizi gerçekten bayıldım helal olsun diyorum kara kalem budur işte emeğinize sağlık..

  YanıtlaSil

 
Top