Menu

Portre resim siparişi
Karakalem Portre Resim Çizdirmenin fiyatı?


Sevdiklerinize verilebilecek en güzel hediyelerden biri de kara kalem ile çizilmiş portre resim hediyesidir. Gerçekten de karakalem resim hediyesi, sevdikleriniz için hem güzel bir sürpriz içerir, hem de uzun yıllar duvarında gururla sergileyebileceği kalıcı ve özel hediyelerdendir. Siz de sürpriz, özel ve kalıcı bir hediye olarak karakalem resim çizdirmeyi düşünebilirsiniz. Sahil beldelerinde mutlaka siz de rastlamışsınızdır, köşe başlarında meslektaşlarım tarafından bir kaç saat içerisinde çizilen resimlere şahit olmuşsunuzdur. Belki de de o an, resim çizdirmek istemiş fakat zamanınız el vermediği için geri dönmüşsünüzdür. Biz şimdi bu fırsatı ayağınıza getiriyoruz.

Karakalem Resim Çizdirebileceğim yerler?


%100 müşteri memnuniyeti
İstanbul dışında yaşıyor ve çok fazla karakalem resim çizdirebileceğiniz yer bulamamaktan yakınıyorsanız, size güzel bir haberimiz var. Karakalem resim çizdirmek için artık, Türkiye'nin neresinde olursanız olun, bu cennet vatanın hangi ilinde yaşıyorsanız yaşayın, size bir "tık" uzaklıktayız. Bize bir adet yüksek çözünürlüklü fotoğrafınızı gönderin, sizin ve sevdiklerinizin kara kalem portre resimlerinizi çizelim. Hizmet kalitemizin yüksek olması için tek şartımız; fotoğrafın mümkün olan en net ve ayrıntıları gösterebilecek şekilde olmasıdır. Şayet eski bir fotoğraf çizdirecekseniz; örneğin babanızın gençlik yıllarına ait bir fotoğrafını veya rahmetli dedenizin bir vesikalık fotoğrafını, resim seçilebilir değilse, elimizden gelen en iyi işi çıkartmaya çalışacağız. Ancak, çizeceğimiz kara kalem resmin kaliteli bir şekilde olması için, göndereceğiniz fotoğrafların netliği son derece önemli.

Fotoğrafım gerçekten profesyonelce çizilecek mi?

kontrol edildi butonu
Bize bir fotoğrafınızı karakalem çizdirmek için gönderdiğinizde ortaya çıkacak çalışma ile ilgili içiniz rahat olsun. Bir ressam gözü ile içimize sinmeyen bir resim çalışmasını kesinlikle sizlerin karşısına çıkartmıyor ve gerekirse aynı çalışmayı bir kez daha yapıyoruz. Hatta kalitemize o kadar çok güveniyoruz ki, hazırlamış olduğumuz resim çalışmasını adresinize kargo yapmadan önce, karakalem resim çalışmamız ile ilgili Onay mesajımızı sizlere elektronik posta (e-mail) yolu ile gönderiyoruz. Çalışmamız ile ilgili onayınızı aldıktan sonra adresinize kargo ile gönderiyoruz.

Karakalem Resim Sipariş Fiyatları?

indirm
Sevgili Portre resim dostları, bizler daha çok kişinin portresini çizmek için fiyatlarımızda indirime gittik. Aşağıda gördüğünüz fiyatlar, özellikle kara kalem resim çizen diğer internet sitelerine kıyasla gerçekten son derece düşük tutularak belirlendi. Taktir edersiniz ki bugün bir fotoğrafçıya dahi gidip 25 x 35 ebatlarında bir fotoğraf çektirdiğinizde aşağı yukarı aynı ücretleri ödeyeceksiniz. Kaldı ki, yaptığımız iş el emeği göz nuru bir iş.

Profesyonel Karakalem Portre Resim Fiyatları


Portre Resim Fiyatları

Bu fiyatlara Kargo Ücreti ve Çerçeve Fiyatlara Dahil Değildir.


MNG kargo ile anlaşmamız vardır. Kargo ücretleri şehirler arası mesafeye göre değişmekle birlikte 8-15 tl arasında değişmektedir. Dileyen müşterilerimiz bize ekstra ücret ödeyerek istediği renk ve ebatta çizilmiş resimleri için çerçeve yaptırabilirler. Önerimiz çerçeve renk ve ebat seçenekleri oldukça fazla olduğundan bu aşamada müşterilerimizin Portre çizimleri adreslerine ulaştıktan sonra kendilerinin çevrelerindeki herhangi bir yapı markette gidip görerek ve beğenerek çerçeve yaptırmaları daha sağlıklı olur. Bu önerimizin diğer bir avantajı da, kargolama esnasında portre resmin, düşük bir ihtimal bile olsa camında, çerçevesinde meydana gelebilecek kırılma, çatlama gibi olumsuz durumların önüne geçilmiş olması.
karakalem kargo sipariş
Portre resminizi gönderme şeklimiz ise şöyle. Rulo şeklinde,özel yapılmış ,darbelere karşı dayanıklı malzeme içinde muhafaza edilmiş bir şekilde kargo edilip portre resminizi sizlerin adresine yolluyoruz.Bu en sağlam yöntem olarak görünüyor.Bu şekilde kargo gönderilerimizle ilgili herhangi bir olumsuz bildirim almadık.  

Sipariş Formu

2 yorum:

  1. Yakın zamanda nişanlım için Karakalem çalışması yaptırdım. En mükemmeli olsun ve titiz bir çalışma olsun diyen herkesin kesinlikle portreresim.com adresinden yaptırmalarını tavsiye ediyorum. Uygun fiyatta müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir yerde hem resminizi yaptırıp hem de kendiniz yapıyormuş gibi keyif alabilirsiniz. Resim bana ulaşmadan önce bana 'nasıl olursa olsun ben en güzeli olsun diye uğraştığınızı biliyorum ' dedirten bir adres. Üstelik resmi beğenmediğiniz zaman tekrar çiziliyor. Resim fevkalade oldu. Emeği ve ilgisi için Sedat Elçi beye teşekkürlerimi sunuyorum. Ellerinize sağlık.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederiz...

      Sil

 
Top